Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha a Vodafone/UPC Horizon GO...

Ha a Vodafone/UPC Horizon GO szolgáltatása idén nyár végén meg fog szűnni, akkor HORIZON HD box milyen szoftvert fog használni, és mi lesz a HORIZON HD beltéri egységekkel? Többi lent.

Figyelt kérdés

A hírről itt olvastam: [link]

A lényeget pedig kimásoltam ide: "Kérdésünkre Lennert Márton, a cég Vodafone TV-ért felelős igazgatója és Gábor-Balogh Bernadett marketing igazgató elmondta, hogy a UPC-s set top boxokat idővel mind lecserélik, de aki szeretné, az már most átválthat az új platformra, ezt jeleznie kell a felhasználónak. A Horizon GO nyár végén megszűnik, az új szolgáltatás lép a helyébe, mindenkit értesíteni fognak az átállásról."

Forrás: androgeek.hu

Na most, ha a Horizon Go megszűnik, akkor mi lesz a sorsa a Horizon HD boxnak, illetve milyen alkalmazás lesz a műsorvissszanéző ( Horizon Go) helyett?

Esetleg lecserélik a Horizon beltérit plusz havidíj nélkül, a már meglévő előfizetőknek, az új vodafone beltérikre? De akkor magasabb internetsebesség is kell hozzá, ami plusz havi költséget jelent az előfizetésemre, tudnátok segíteni egy kicsit?



#Horizon Go #Vodafone beltéri egység #Horizon beltéri egység ingyenes csere Vodafone beltéri egységre plusz ha díjért
2020. máj. 17. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Ingyen cserélni fogják.
Nem fogják le cserélni.
Lecserélik plusz havi díjért.
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettőt érdemes szétválasztani a Horizon GO egy OTT tévé szolgáltatás, tehát a műsorokat interneten keresztül nézen. A UPC eddig digitális kábeltévét kínált, DVB-C alapokon. A Horizon GO megszűnése és az OTT tévé szolgáltatás más alapokon történő folytatása nem befolyásolja a digitális kábeltévé működését. Itt inkább az a kérdés, hogy hosszabb távon a Vodafone DVB-C tévészolgáltatást fog nyújtani, vagy IPTV-t. Ha utóbbit, le kell cserélni ügyféloldalon az eszközöket. A mai versenyhelyzetben, nem hiszem, hogy ezt külön díjért tennék meg.
2020. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most még eszembe jutott, hogy a UPC nyújtott internet alapú kiegészítő szolgáltatásokat (műsorvisszanézés, videótár). Nos az egy kérdéses pont, hogy jelenlegi eszközök egy szoftverfrissítéssel alkalmassá tehetők-e hardveres szempontból erre. Akkor felmerülhet, hogy bizonyos szolgáltatások elérése érdekében STB-t kell cserélni, vagy azoknak, akiknél ma elérhető, de a későbbiekben nem kívánják továbbfejleszteni a platformot, akkor alacsonyabb díjjal szolgáltatják a tévét. Fene sem tudja.


A Digi erre a legjobb példa, mely vezetékes műsorelosztóként nyújt analóg és digitális kábeltévé szolgáltatás is, és rajtad múlik melyiket veszed igénybe. Nyilván, ha lapostévéd van rákötöd a koaxkábelt és megy ~150 csatorna, ha képcsöves tévéd és nincs DVB-C STB-d, akkor meg ~60.

2020. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdés megoldódott. Megkérdeztem a vodafont, és ezt a választ kaptam: "Vodafone Hungary Szia. A médiaeszköz fog cserére kerülni; a Horizon box helyett Vodafone-os beltéri egység lesz. A legtöbb esetben bármilyen internetkapcsolaton működik, akár mobilneten keresztül is. A Horizon Go applikációt a Vodafone Tv alkalmazás cseréli le."
2020. máj. 20. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már kicserélték, de baromi lassú, vagy be se kapcsol. Ne kérjétek! Én most intézem, hogy cseréljék vissza.
2020. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire cserélték? Vodafone TV-re?
2021. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!