Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok?|EXATLON

Kinek szurkoltok?|EXATLON

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 18:04
A kérdező szavazást indított:
bajnokok
kíhivok
35 szavazat
 1/10 anonim válasza:
78%
Bajnokok
2020. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Bajnokok, a kihivoktol Boginak, meg talán Davenek (szegény nem túl okos, és eléggé sodródik az árral, de legalább egy jószívű, rendes ember) . Remelem ma Aduka kiesik, aztán az az "egyeltalán nem agresszív" Vikike...Dorcika végre egyedül maradna a hisztijeivel... Talan ő is kicsit vissza fog venni a pofájabol, ott már ő lesz a fekete bárány és szegény Bogi végre tud értelmes emberekkel kommunikálni. Én egyszerűen imádtam azt a tegnap kihivos beszélgetést... Bogi elmondta értelmesen amit akart, ezek az barmok meg összehordtak minden hülyeseget, aminek meg ők se tudták volna megmagyarazni az értelmét:D
2020. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Bajnokok. A kékek nagy része unszimpatikus, IQ-harcos suttyó.
2020. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Bajnokoknak
2020. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Bajnokok. A kihívók... Hát.... Csinálják a vihart a bilibe.
2020. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Boginak,Davenek,Dávidnak
2020. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

#2 pontosan leírta ami bennem van.

Bajnokoknak szurkolok, a kihívók nagyon el vannak szállva maguktól. Már igazából a nézők nagy része sem érti hogy min vitatkoznak, és szerintem ők sem. Néha már úgy érzem mintha a való világot nézném:D

2020. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,miért kellett a nagypofájú Dorcikának beleállni a kedves mosolyú Bogiba?Szegény Bogit nagyon sajnáltam,h mindenki rá támadt,és jó itt olvasni,h másnak is ez a véleménye!Csatlakozom a 6oshoz:remélem Bogi nyera lányok közül,a srácok közül meg a jóindulatú Davenek és Dávidnak drukkolok,de szerintem Dave és Zozó esélyesebb Dávidnál!
2020. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
89%
Egyértelmű a Bajnokoknak, ők tudnak értelmesen versenyezni, ha veszítenek, tudják kezelni, mert sportolók. A Kihívók erőlködnek, s persze nagyon sok a baleset is ezért.
2020. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Bajnokoknak
2020. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!