Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ez a reklám?

Mi volt ez a reklám?

Figyelt kérdés
Volt benne egy néni, annak magyarázott ilyen ügynökféleség valamilyen termékről (talán valami tisztítószerről), és a lényeg, hogy be nem állt a szája az ügynöknek, meg se tudott szólalni mellette a néni, és végül a néni otthagyta és csak annyit mondott az ügynöknek, hogy "hát magával nem lehet komolyan beszélni!" de ezt ilyen viccesen mondta falusi tájszólással hogy "hoát magával nem lehet komolyan beszéni!" és ez így valahogy viccesen jött ki, és akkor az ügynök megszeppenve elhallgatott, és a legvégén annyi volt, hogy a néni visszatért a jól bevált talán mosószeréhez, és narrálta is egy férfihang, hogy ez már egy százvalahány éves termék nem úgy mint a sok új gagyi, valami ilyesmit mondott a férfi, de én ekkor még olyan 4-5 éves voltam, csak ennyire emlékszem meg arra hogy nagyon nevettem akkor rajta. Ti tudjátok mi volt ez a reklám? Hol találom meg? 28/L.

2020. febr. 23. 16:26
 1/1 A kérdező kommentje:

De a lényeg hogy ez volt benne a vicces, hogy ilyen felháborodva mondta a néni, hogy hoáát magával nem lehet komolyan beszéni!


És akkoriban ez egy híres reklám volt, hogy még idézték is még az oviban is a gyerekek.

2020. febr. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!