Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a kedvenc TV-csatornátok?

Melyik a kedvenc TV-csatornátok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 26. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Nem nagyon nézek TV-t. Rtl Tv2 mostanába már szóba se jöhet. Folyton csak reklám megy rajtuk. A saját készítésű műsoraik pocsékak, ráadásul hülyének nézik a nézőket is hogy beveszik ezt. Dunán megy néha egy két jó film akkor abba legalább nincs szünet. Régebben sokat néztem a Paramountot, de úgy érzem ott is visszaesett a kínálat.

Sajnos a TV műsorok is nagy részben felelősek azért hogy itthon is egyre többen kezdenek el Netflixet vagy HBO GOt használni (én is előfizető vagyok) ezzel nincs is baj. De akkor is volt régen a hagyományos TVzésnek egy feelingje.

2020. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiken a kandalló megy. Viccen kívül. Olyan szinte ocsmány a mai műsorfelhozatal az összes adón, hogy ez az egyetlen, ahol bármi értelmezhető megy, és még hangulatos is :)
2020. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!