Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tv-t szeretnék vásárolni,...

Tv-t szeretnék vásárolni, milyent ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tv-t szeretnék vásárolni úgy 200-250 ezer ft-ig a másik kritérium hogy csak a 148 as esetleg a 152 es de az már csak talp nélkül,fali konzollal fér csak be(85 cm es szekrény belmagasság végett) és akkor be is zárult a igényi köröm mert nagyon keveset tudok a tv-kről :D ajánlották a qled tv-t mert szebb a kép meg jobb processzor de vagy 100-150 el drágább annak a legalja attól amiket én nézegettem + olyant is halottam hogy a 300-400 ezer ft os az inkább csak olyan hogy jóval drágábban vettél csak tv-t az igazi qled aminek értelme is van 600-700 körül van.Minden esetre én eddig 2 tv-t néztem ki az egyik Panasonic TX-58GX820E és a LG 60 UM7100PLB. Napaliba,családi filmnézésekre használnám.Mi a véleményetek?,és milyen Tv-t-t vegyek?milyen tv-t ajánlanátok? előre is köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 8. 08:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!