Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Fókusz szavazásnál miért...

A Fókusz szavazásnál miért kell celebes kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
A Fókusz (RTL) műsorba küldök néha sms-t a szavazásra, és mindig küldenek egy üzenetet vissza, hogy válaszoljam meg hogy mi a neve a Csobot Adél gyerekének. A kérdés az, hogy minek írják ezt? Tavaly játszottam ezelőtt utoljára, akkor is ugyanez jött válaszként. Nem értem. Nem arra kíváncsiak, hogy mi a véleményem az adot műsorban feltett kérdésre?

2019. aug. 1. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a fókuszcsoportok (előzetesen felmért csoportok) alapján ez a kérdés mozgat meg sok kommersz nézőt.
2019. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már időközben megtaláltam a választ a kérdésre. Az, hogy elküldöd az "igen" vagy a "nem" választ a napi kérdésre, az még nem jelenti azt hogy részt is veszel a napi sorsoláson. Csak annyit, hogy elküldted a véleményed és a statisztikában részt veszel. Ha viszont a celebes Adélos kérdésre is válaszolsz, na akkor (!!) veszel részt a nyereményjátékban is. Soha többet szavazás részemről...
2019. aug. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!