Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert Pattinson mikor jön...

Robert Pattinson mikor jön még Magyarországra és tudja vki a hivatalos honlapját ahol minden nap új hírek, videók, képek vannak róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 10:17
1 2
 11/12 hell-ikon ***** válasza:

Na, most direkt megnéztem a videót.

Amikor BP-t emlegeti, abban pl. semmi olyat nem mondott ami ne lett volna igaz.


Találmányok:

-Nos, hát az idézett kijelentését fel lehetne fogni poénként is, mert van egy olyan "hülyeségünk", hogy a nagy elődök találmányait emlegetjük mindannyiszor, amikor ránk jön az önigazolási kényszer. Jó, jó, azért pl. a C-vitaminnal legalább nem ártott volna legalább tisztában lennie ha mással nem is.


+1 jó pont neki:

-Szereti a gulyást:D

2010. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mintha Te annyira ismernél engem..de mindegy,én nem vagyok az a fajta rajongó aki elvakultan védi Rob-ot,de az tény, hogy rosszul lett fordítva :D

És a média direkt felfújja a dolgokat,h legyen 1kis hír,és a negatív hír ugye jobban érdekli az embert ( mert ezt így leadták a Reflektorban is)

2010. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!