Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki (k) szurkoltok Magyarország...

Ki (k) szurkoltok Magyarország Szépe 2019 versenyzői közül?

Figyelt kérdés

Aki esetpeg nincs tisztában a versenyzőkkel: [link]


Megkérek mindenkit, hogy kulturáltan válaszoljatok! Ők is emberek, akár a ti válaszaitokat is olvashatják. Míg nem ismeritek őket, addig ne ítélkezzetek, nem szeretnék mindenféle negatív véleményt olvasni! A kérdést csupán azért írtam ki, mert szerintem az idei évben erős a mezőny, sőt talán a legerősebb az eddigi évekkel ellentétben. A lányok nagyon szépek, mégis van, akinek alig látom közösségi oldalakon a nevét. Kíváncsi vagyok, hogy ti kinek szeretnétek a koronát látni a fején. :)



2019. jún. 16. 09:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ki(k)nek szurkoltok..kérdésben valamiért nem kezelte. 🤔🤦‍♀️
2019. jún. 16. 09:46
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

őszintén az utcán ezerszer szebb

lányok vannak mint a kérdéses jelöltek

2019. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egy nagy szám, hogy őszinte legyek az utcán tényleg látni szebbeket is. Ha muszáj választanom akkor Csonka Rebeka maradt meg egyedül, a többire már nem is emlékszem. Nem ronda lányok de nem különleges egyik sem.
2019. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sosem értettem ezeket az ország szépe választásokat, sose voltak igazán szép lányok a választékban, vannak köztük kifejezetten csúnyácskák is minden évben, szóval én már rég nem követem a dolgot - igazából kár, mert annyi szép lány van Magyarországon.
2019. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát számomra is vannak olyanok, akiket végképp nem értek, hogy kerülnek a top 16-ba (értem ide az előző évek versenyzőit is). Nem mellesleg elvileg nem csak a külsőről szól ez a verseny...sajnálom, hogy az 1 perces, 3-4 kérdésből álló bemutatkozó videó mellett/helyett nem olyan videót tesznek közé a versenyzőkről, ami alapján tudnánk dönteni, hogy esetleg ki milyen belső tulajdonságokkal, értékekkel rendelkezik. :/
2019. jún. 16. 20:59
 6/7 anonim válasza:
Csonka Rebeka
2019. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csonka Rebeka a legszebb
2019. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!