Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Petin miért van kendő?

Radics Petin miért van kendő?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem tudja levenni végre..

2019. máj. 29. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Pofon egyszerű, mert nem akarja hogy Radics Peti mint videós Radics Peti mint magánemberrel legyen azonosítva.
2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert ragaszkodik a magánéletéhez, hogy ne állítsa meg úton-útfélen bárki aki felismeri arcról. Legalább két lábbal áll a földön abból a szempontból, hogy képes elkülöníteni a szórakoztatóipari és magánéletét, nem mossa össze mint azok akik sztárolják magukat. Bár ez kicsit gyenge érv, hiszen az arca nélkül is könnyen felismerhetőnek vehető, annyi más tipikus ismertetőjegye van.
2019. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Mert középkorú felnőtt létére egy aberrált ember.

Jöhetnek a gyerek-tini fiatal felnőtt óltógató kommentelők 3..2..1..

2019. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert ő Puzsér.
2019. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Kedves utolsó!

Attól hogy te nem kedveled a tagot, még nem lesz aberrált, esetleg neked nem szimpatikus.

Kedves Kérdező!

3 videója is van amiben nincs rajta a kendő. Instagramja pedig tele van kendőnélküli képekkel.

Bárcsak minden ember annyira lenne aberrált mint Peti. Sokkal szebb világban élnénk.

2019. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Miközben írtam, jött még egy "utolsó". A 18:20-as kolegának címeztem.
2019. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Valószínűleg azért, mert marha ronda. A magánélet csak a duma része, egy jól hangzó kifogás. Egyszerűen csak nagyon önérzetes a srác. Ezt az egész arceltakarást FreddyD kezdte, aki szintén bevallotta egy telefonos TV interjúban, hogy többekközött azért takarja az arcát, mert nem "képernyőbarát" az ábrázata.


Nem mintha ez amúgy gond lenne, nem bántólag írom. Senki nem tehet arról, hogy milyen pofával születik, csak szerintem ez is hozzátartozik az igazsághoz.

2019. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már csak azért, mert az imidzse része, így azonosítják.


"- Te tudod, ki az a Radics Peti?

- Nem, ki?

- Hát tudod, az a kendős, hosszúhajú fazon, aki szinkronparódiákat meg egyebeket csinál.

- Jaaa, a kendős, igen vágom!"


Na, kb. ezért. Már rég nem az a célja, hogy ne ismerjék fel, hiszen az egyik újabb videójában már kendő nélkül szerepel, plusz az Instáján is van róla kendő nélküli kép.

2019. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert csúnya
2019. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébként van már kendő nélküli videója is mert a pénz fontosabb
2019. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!