Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti írtatok már rá Messengeren,...

Ti írtatok már rá Messengeren, vagy bárhol egy ismert emberre?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor válaszolt? Mit írt vissza? Továbbra is beszélgettetek? Külföldinek írtatok már?
2019. ápr. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam, egy sem válaszolt soha. :D De nem szabad feladni, hátha.
2019. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írtam. jóban vagyunk. külföldi is volt, bár ők egy osztrák zenekar tagjai.
2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néha "hülyeségből" írogatok Tom Holland-nek, hogy legyen szép napja meg ilyenek, mert reménykedek, hátha egy nap megnézni...pedig tudom, hogy üzenetekre soha nem válaszol, csak kommentelget néha napján a rajongói oldalakon. :)

Joe Mazzello tudom, hogy üzenetekre szokott válaszolgatni Instán, random kiválaszt embereket, nagyon aranyos :D Van akivel több mondatot is vált, nem csak ír egy sort.

Ja, és egyszer Veréb Tamásnak írtam szintén Instán, szerettem volna tudni, hogy szerepelni fog e valamelyik darabban a Szegedi Szabadtéri Játékokon, és meglepődtem, de válaszolt. Nagyon kedves volt :)

2019. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!