Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen mértékben...

Szerintetek milyen mértékben tekinthető teljesítménynek a műsorvezetés a kereskedelmi tévékben?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy Istenes Bence vagy Lilu letett már valamit az asztalra?Van bennük valami értékes?
2019. ápr. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Miféle értéket képviselnének? Épp olyan emberek, mint bárki más. Csak nekik az a munkájuk, hogy kamera előtt játsszák meg magukat.
2019. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Pont annyira tekinthető teljesítménynek mint a kasszás a boltban az most részletkérdés melyik munkához milyen tulajdonságokra van szükség. Ez is egy munka, ők is dolgoznak és nap mint nap tesznek le arra az asztalra. Némi tiszteletet érdemelnek és mindenki más is aki dolgozik. De kíváncsi vagyok; Te, kedves kérdező mit tettél le az asztalra? Van benned valami értékes?
2019. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt rólam?Elképesztő hogy hogy félre tudják vinni egyes válaszolók az irányvonalat.A környezetemben vannak olyan vélemények hogy hű ez az Istenes Bence mekkora király stb.,kíváncsi voltam pár ember véleményére ezzel kapcsolatban,szerintem sem több ez annál minthogy mondjuk egy asztalos jó bútorokat csinál.
2019. ápr. 5. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden munka más és más kvalitást igényel, egyik sem több vagy kevesebb a másiknál. Bence nyilván nem tudna neked összerittyenteni egy jó kis asztalkát, de a sarki asztalos sem tud műsort vezetni. Azért az sem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. :)

Az 'értékes' kifejezés is szubjektív. Szerintem mindenki aki becsületesen dolgozik értékes.

2019. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egész jó kis sódert raktál össze,2 meg 2 az 4,a fene se gondolta volna.
2019. ápr. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!