Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretik az emebrek...

Miért nem szeretik az emebrek Cristiano Ronaldot?

Figyelt kérdés
A leghíresebb focisták között van, de a többség mégis csak b.uzi, és egyéb negatív tartalmú jelzővel illeti. Miért? Tagadhatatlan, hogy rohadt jó teste van, és nagy helyes arca. Csak nem féltékenyek vagytok? :O
2010. júl. 4. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Én lány vagyok és szerintem nem is helyes. sokkal helyesebb srácok vannak a fociba, csak nekik nincs ilyen hírverésük és nem pózolnak mindenhol össze-vissza, hanem fociznak..

Mehet a lepontozás. (H)

2010. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem leszel lepontozva, ahány ember, annyi vélemény. :D
2010. júl. 4. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Mert soakt hisztizik és színsézkedik. A külleméről emg annyit, hogy én még nőt nem láttam, akinek bejött volna, ellenebn Beckham sokaknak tetszik, de rá nem igazak azok, amit CR-ról írtam, és ezért én is sokra tartom.


De ha féltékeny is lennék midnenkire, aki bármiben is jobb nálam, akkor szinte mindenkiről rosszakat mondanék.

2010. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Lány vagyok, úgyhogy nem a féltékenység beszél belőlem.

Nekem nem tetszik, nem is szeretem. Beképzeltnek tűnik és nagyképű. A teste tényleg jó, a feje nem gazán jön be. Valóban vannak nála sokkal jobb focisták. Egyébként igen, el kell ismerni jól játszik, nem tagadom, bár néha (ahogy elnézem) a labdával is elég "önző". (inkább végigviszi ha úgy rosszabb is, mint hogy passzoljon és ne neki legyen gólja/helyzete. Na persze most nem láttam játszani, lehet hogy már nem)


Amúgy: úgy tudom nem is végezte el a 8 általánost. Tudom, ennek nincs túl sok szerepe a fociba, mert azt jól csinálja, de azért egy kis(!) műveltség nem ártana...

2010. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert az emberek sokfélék. Van, aki kedveli, más meg nem.

Sok olyat tett, amivel felhívta magára az emberek és a média figyelmét, és ez általában megosztja az embereket. Voltak olyan hűzásai, amelyekkel kifejezetten rossz példát mutatott, ami egy élsportolótól (millió gyerek példaképe) különösen visszataszító és kártékony.

Sok embernek a metroszexuális viselkedése nem tetszik (rengetegen tévesen keverik ezt a bhuzival).

Sokan egyszerűen azért nem kedvelik, mert az ellenfél csapatában játszik. Ne feledd a szurkolók számára általában nem szimpatikus az ellenfél játékosa.

Meg persze a szimpla irigységről is lehet szó. A lényeg, hogy nem lehet egy egyszerű okot mondani, hogy azért nem kedvelik, mert...

2010. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:O Azt hittem, hogy hogy érettségije legalább van. O.o Nah mindegy, semmi sem tökéletes.. :D
2010. júl. 4. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem szimpatikus. Beképzeltnek tűnik,és agyonsztárolják,miközben a spanyol-portugál meccsen is alig csinált vmit. David Villa sokkal helyesebb :D
2010. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

mert elég arrongáns..

amúgy sztem se jó pasi...(lány vagyok)


Nem rossz focista..De mostanában sokkal inkább a magánügyei és a reklámszerepei miatt kerül középpontba,semmint a jó foci-eredményei miatt.

lásd: ma pl kiderült h.apa lett.:s--Twitteren,Facebookon tette közzé a hírt:S

Nyilván egy egyéjszakás kalandból:S

2010. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Leghíresebb focista...igen. A MUban még mutatott is valami egészen jót, de amióta a RMban van, nem igazán remekel. A VB-n is csak a szerencsén múlt, hogy gólt szerzett (nem jut eszembe kivel játszottak, 7-0-s meccsre gondolok). Elvégre milyen lett volna az, ha pont Ő nem szerez gólt? Bocsi, hogy ezt itt fejtettem ki, de ez a véleményem róla. No meg az, hogy rettentően beképzelt. Egyébként lány vagyok és nem tud megfogni azzal, hogy jól néz ki, amikor egy tanulatlan valaki.:D
2010. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond, rossz és jó véleményeket egyaránt várok, hiszen szólás szabadság van! :D És egyébként is azért tettem föl a kérdést, hogy megtudjam, mit gondolnak mások. :)
2010. júl. 6. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!