Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mikor dől végleg...

Szerintetek mikor dől végleg össze Berki kártyavára?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy eléggé inog. A tévétől elküldték, a felesége cukrászdáját gyorsan bezárták esküvő előtt, hogy ne vigye el a végrehajtó, a befolyásos barátai vagy börtönben, vagy nem állnak szóba vele (Silló), kocsit is vissza kellett adnia. Albérletben élnek és ki tudja lehet-e a feleségének még gyereke az egy évvel ezelőtti abortusza után. Szerintetek mikor borul az egész?
2019. márc. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Kit érdekel őszintén? Vagy ennyire unalmas az életed kedves kérdező hogy már azt várod habzó szájjal hogy vmi cöleb bebukjon?
2019. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy a te életed annyira izgalmas, hogy nem válaszolsz olyan kérdésre, amihez nincs hozzáfűzni valód..
2019. márc. 21. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Mazsinak abortusza volt?

Egyébként nem tudom, de nem fognak örökké ilyen luxusban élni. Én azt várom mikor jön rá Mazsi, hogy milyen is Berki valójában.

2019. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!