Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A HSM sztárjaitól szeretnék...

A HSM sztárjaitól szeretnék autogrammot kérni a testvéremnek karácsonyra. Van rá esély, hogy legalább az egyik megérkezik addigra?

Figyelt kérdés
Tőlük kértem: Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Monique Coleman, Corbin Bleu. Van aki kapott már tőlük? Mennyi idő alatt érkezett meg? Már olyat is hallottam, hogy egy autogramm 2 év múlva jött meg, de olyat is, hogy 2 hét, egyiket se tőlük kérték. Van valami tippetek, amivel gyorsíthatnám a dolgot?
2008. nov. 9. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esély... évek múlva jön meg. Rengeteg rajongójuk van, azt hiszed, hogy csak te egyedül kértél autogrammot? Ráadásul sűrű a napirendjük, elvégre sztárok! LEHETETLEN, hogy karácsonyig, de még arra is kevés az esély, hogy jövő karácsonyra megérkezik!!
2008. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a tesód?

Az én hugom 9 és annak is örült, hogy lementettem egy képet amin rajt volt Zac aláírása.

2008. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még arra is kevés az esély hogy egyeltalán küldenek hiszem nagyon sok a levél és nem tudnak minderre válaszolni!!!
2009. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!