Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cristiano Ronaldo *. * Mi a...

Cristiano Ronaldo *. * Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerelmem *.*
2010. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
39%

nem bírom egyáltalán,nem mondom h nem tud focizni de viszont én semmi szépet nem látok se rajta sem pedig benne...egy nagyképű alak aki nem tisztel mást...és hisztizik mint vmi kiscsaj ha épp elbénáz egy szabadrúgást


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:42

egyetértek veled=))


21/L

2010. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

szerintem ronda. és búzás beütése van. nagyon lányos az arca.. meg akkor is na, hiú. el nem tudom képzelni, mennyit töltet a tükör előtt, de biztos jóval többet mint én. ez kiábrándító. és a teste sem jön be, nálam ez már túlzás. ja és egoista barom :) ezt meg mindenkinek ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=IMqdiwhius8 / magyarok hehe :D/

2010. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Hát szteem ide mindenki írja, hogy milyen beképzelt, meg úú de ronda, de amellett, hogy ez nem igaz, fogadjunk, hogy cserélnétek a hitelkártyájával...
2010. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
52%

azt h kidolgozott a teste,de az arca nekem nem tetszik.amúgy a megszólalásai alapján nem egy agysebész...persze nem is kell annak lennie.elég jó játékos, bár nagyon zavaró,hogy a pályán állandóan "színészkedik",egyébként nem is olyan rosszul:)

20/L

2010. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Néhány kép:

[link]

[link] : LOL :D

[link]

[link] : LOL :DD

[link] o.o

2010. júl. 3. 18:55
 27/43 anonim ***** válasza:
A harmadik kép jó, a többi tényleg gáz, de ez válogatás kérdése.Én is tudnék linkelni neked 5 képet, amin viszont jól néz ki!
2010. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom hánykor írt a hitelkártyás válaszoló, de én most írnék neki. a hitelkártyájával cserélnétek..hmm, igazán elmés hozzászólás, amiből leszűrhetjük, hogy neked az a jó pasi, aki pénzes. grat.
2010. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Ezt a pasiknak írtam, akik itt írogatják, hogy meleg meg ilyenek.. De a pénze biztos kéne nekik...
2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken mondjuk annyira nem jön le, hogy jó pasi, pedig az ;)
2010. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!