Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Másoknak is nagyon hiányzik a...

Másoknak is nagyon hiányzik a Palik Laci a Forma 1-ből?

Figyelt kérdés
Jó riporter a Szujó meg Wéber is, de most hogy újra látható a tévében, elfogott a nosztalgia. Még szerencse, hogy vannak fent bőven régi F1-es videók a YouTube-on. Micsoda páros lenne egy Palik-Szujó vagy egy Palik-Wéber kettős, esetleg mind a hárman együtt!
2019. febr. 3. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor Palik-Wéber.. Mert Szujó és Palik is olyan habitussal közvetít, hogy nem férnének meg egymás mellett.🙂 De szerintem jó a mostani páros is.
2019. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem különösebben nem hiányzik. Se habitusra, se szakmailag nem tetszett különösebben soha. Wéber Gábor viszont szerintem alap egy ilyen közvetítésen mint szakkommentátor.


Ettől függetlenül mindhárman elég jók, egy jó kommentátor sokat dob vagy ront a verseny hangulatán. Legutóbb például Formula E-t néztem, első pár perc után átváltottam angol kommentárra. De M4 féle túraautó kommentálás helyett is szívesebben nézem az eredeti angol kommentátorokkal.


De Hungaroringen is volt olyan élő kommentálás, hogy szinte én szégyelltem magam. Nem tudom ki volt, de olyan érzés volt mintha nem is igazán szeretné az adott sportágat, csak behívták kommentálni.

2019. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!