Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem tisztelik meg a...

Miért nem tisztelik meg a "sztárok" a rajongóikat azzal hogy válaszolnak nekik ha rájuk írnak?

Figyelt kérdés
Főleg hogy belőlük élnek.Persze vannak kivételek biztosan,bár én egyről sem tudok.Sok sztárnak megnéztem már a facebook profilját vagy rajongói oldalát el szoktam olvasni a kommenteket is és azt látom hogy nem reagálnak sem a jó sem a rossz hozzászólásra.Ezért nem megyek egy zenekarnak vagy énekesnek egy koncertjére sem.Én fizessek neki,ő meg azzal sem tisztel meg hogy írjon egy köszönömöt legalább?
2019. jan. 20. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert ha akad valaki, akinek több ezren írnak, nem bír válaszolgatni egyesével, főleg, hogy minden képéhez ennyien írnak. Általában elfoglaltak, szabad idejükben meg gondolom ne pötyögni akarnak a telon egész nap.:) Az meg nem lenne fair ha valakinek válaszolna, valakinek meg nem.
2019. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Mert van életük. És naponta rengeteg üzenetet kaphatnak, és nincs kapacitásuk arra, hogy visszaírjanak. Plusz mégis mit akarna tőle bárki? Legyen 5 ezer haverja, akitől meg kéne kérdeznie, hogy mizu vele, meg végighallgatni? Szerintem ha tényleg mindenkivel törődni akarnának, arra kéne szerződtetniük egy plusz embert, egy online marketingest, aki ezekkel foglalkozik.

Amúgy a rossz hozzászólásra mit reagáljon? Hello, köszi, hogy elmondtad, hogy szar vagyok? Egyszerűen nem érné meg 5 ezer hozzászólást végigolvasni, és a szívére venni mindet. Szerintem kezdetben minden "sztár" reagált, aztán egy idő után nem volt rá kapacitása.

Nem hiszem, hogy azért megyek koncertre, mert xy visszaír Facebookon. Azért megyek koncertre, mert szeretem a zenét, amit játszanak:)

2019. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet.Ott van például Weisz Fanni.Eddig akárhányszor írtam az oldalára,ő mindig reagált,vagy válaszolt.Pedig neki is kevés szabadideje van.És sok rajongója.Egyszerűen a sztárokkal is úgy van mint az átlagemberekkel,valamelyik bunkó valamelyik nem.Én biztos egy fillért nem fizetnék egy koncertre sem.
2019. jan. 20. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ady Endre egyszer írt arról, hogy Sarah Bernhardt színésznő milyen gáz, mert nem válaszolt a levelére. :D


A sztároknak erre nincs kapacitásuk, és egyébként is, a rajongók a legtöbb esetben olyan baromságokat kommentelnek, vagy jelentés nélküli I love you meg ilyeneket. Nem rég láttam Jon Bon Jovi fiának Instagram-oldalát. 40 éves nők nyáladzanak, hogy jaj, de cuki vagy, pedig a fiú még alig 16 éves. És szerintem maguknak a sztároknak is hasonló baromságokat írogatnak, erre nem hiszem, hogy bárkinek van kapacitása. Azt el tudom képzelni, hogy ha valamit tömegesen írnak az emberek, arra reagálnak. Pl. Rowling válaszol a HP-s kérdésekre, Nate Ruess ír kommentet a YouTube-ra, de csak összességében, általános infót, nem kisgézu48-nak személyesen.

A hírességeknek van életük, szerintem elég nekik, hogy az utcára kimenve se hagyják őket.

Nem tudom, amúgy, milyen kaliberű hírességekre gondolsz. Biztos nagyon sokan írnak Weisz Fanninak, de azért egy Mick Jagger nem fog visszaírni minden kommentre Ugandrából meg New Yorkból.


Ha nem mész el a koncertre, pedig tetszene a zene, magaddal (is) szúrsz ki.

2019. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én általában nem azért járok koncertre, hogy az előadónak jó sok pénze legyen, hanem azért, hogy jól érezzem magam. Ha egy adott énekes/együttes életre szóló élményt tud nekem nyújtani, akkor miért ne mennék el?


Válaszolni valószínűleg azért nem válaszolnak, mert egyszerűen nincs kapacitásuk visszaírni ennyi embernek. Teljesen érthetően azt a kevés szabadidejüket, ami van, a családjukkal és a barátaikkal szeretnének eltölteni.


Weisz Fanninak azért ér rá ilyenekre, mert ha megnézed a posztjait, akkor egyértelműen látszik, hogy részben a közösségi médiából él. Ergo, ez a munkája. Annyira sok rajongója egyébként pedig nincs, így nem olyan nehéz lépést tartania velük.


Természetesen jó érzés, ha egy ismert ember válaszol valamit arra, amit írtál, de ettől függetlenül teljesen hülyeség ilyesmit elvárni. Én pl. volt, hogy kiírtam egy szöveget Instagramra a kedvenc magyar zenekaromról, de egyáltalán nem azzal a céllal, hogy magamra vonjam a tagok figyelmét. Nem amiatt szeretem őket, mert minden hozzászólásomra válaszolnak, hanem azért, mert nagyon jó zenéket csinálnak.

2019. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most eszembe juttattad, hogy nem válaszoltam egy privátra... Tudod ez komolyan nehéz helyzet. Mit lehet kezdeni egy full ismeretlen emberrel? Mindegy mit mond, hát sehova se tudod tenni. Mindig közös tulajdonságokat hoznak fel... két ismeretlen között. Ha válaszolsz azt hiszik ez már barátkozás, ha nem akkor meg csak paraszt vagy. Utóbbit legalább nem veheti senki hitegetésnek.
2019. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Híresség és híresség között is van különbség. Kezdjük ott hogy te sztárokat írsz, de olyan embert hozol fel példaként akiről életemben nem hallottam és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Az instagram-celebek meg a VV-lakók nem minősülnek sztárnak. Az hogy kapnak napi 5 üzenetet az bőven belefér a kapacitásukba.

A sztár viszont ott kezdődik hogy Sylvester Stallone, csak hogy mondjak egy nevet. Őt százmilliók ismerik, követik, és állítom napi 10 ezer üzenetet kap. Ebből egy kis matematikai utánajárással ki lehet számolni hogy ha nem enne nem aludna nem forgatna filmet stb. hanem 0-24 a rajongóknak válaszolna akkor sem tudna mindenkinek mert mire válaszol 10-nek jött 200 újabb. Fizikailag is lehetetlen. Az meg hogy néz ki hogy XY ír neki hogy "You are awesome" arra válaszol hogy "thank you", de ha AB ír neki arra meg már nem? Ők is csak emberek, amúgy sem idegenekre fogják pazarolni a szabadidejüket (felteszem te sem azzal töltöd az időd esténként hogy teljesen ismeretlen embereknek válaszolgatsz vagy írogatsz). Azért van az Instagramjuk, Facebookjuk stb. hogy lássad mit csinálnak, mi történik velük. Ez a maximum amit tehetnek. A levelek 99%-a amúgy is sablon, szerelmi vallomások, bókok, találkozásban reménykedések vagy éppen szidalmazások, fikázások. Most menjen el naponta 2000 nővel randizni? Ezt szerintem te sem gondoltad át mélyebben.

2019. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ELTE Finnugrisztika szak pl. posztolta a dedikált Nightwish-posztert, ők meg visszaírtak. :) De nem ez az általános, és nem magánszemélynek írtak vissza.
2019. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!