Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a Lucia-t alakító nő?

Szandy :) kérdése:

Ki a Lucia-t alakító nő?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 16. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mivel el se tudom képzelni, hogy ez ki a kép se sokat segít. Keress rá a sorozatra/filmre/bármi szarra és nézd meg a szereplőinek listáját, azon rajta lesz, hogy ez még is ki a gyász.
2019. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég pocsék a kép minősége, ha nem írtad volna le a nevet, tippem se lenne melyik az. Egyébként szerintem Adelaide Kane.
2019. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ifjabb Kovács Özséb Ödön. Becenevén Közsöd:) Imdb-n pl van full cast, és akkor felsorolják az összes szereplőt, még asszem az is ott van, hogy ki hány epizódban szerepelt. :) Most nem kattintottam rá, hogy melyik film, de biztos van neki oldala, szerintem több is. :) Vagy pedig ha akarod, akkor pl az eredeti címe után odaírod külföldiül, hogy szereplők (googlefordítóval pl)
2019. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy könyvről van szó, és az egyik oldalon ezen egyénekkel hasonlították össze a karaktereket.


A képéprt bocsánat, nem láttam, hogy ilyen apró.


És igen, Adelaide Kane a nyertes.

2019. jan. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!