Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha csinálunk egy videósorozato...

Ha csinálunk egy videósorozatot amiben sztárokat fikázunk az bejön nektek?

Figyelt kérdés

Csak még mielőtt bárki is lenyúlná az ötletünket.

2010.06.29 darkerlomy voltam.(ez csak azért kellett hogy nehogy valaki megcsinálja és azt mondja hogy dehát ö ezt már rég kitalálta és itt van a kérdés látod stb. Na szóval mi a véleményetek erről?


2010. jún. 29. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Milyen sztárokat?

Justin Bieber, Sp, Adam Lambert és Robert PAttinson is közéjük tartozna? Mert ha igen, akkor azt nézném :D

2010. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pontosan meg a disney-s szarokra :D
2010. jún. 29. 10:37
 3/17 anonim ***** válasza:
így is fikázza őket mindenki, mi a poén egy újabb fikában?
2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát ezeket még senki sem vette videora. Vagy igen?

mert ha már van ilyen akkor nem csinálunk

2010. jún. 29. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:

Első, Adam Lambertet minek? Azért, mert meleg? :D hát, gratulálok... Hallgasd meg a hangját, ha a mostani tinisztárok közül valaki, akkor ő megérdemli a figyelmet, amit kap.


Egyébként pedig a zenélni nem tudó, nyervákoló 13éves Justinról és a többiekről megnézném. :DD

2010. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
adam lambertet amúgy se kritizálnánk. Szerintem egész jó számai vannak. A többit viszont igen. Már az első rész el is készült ha minden jól megy estére fent lesz youtubeon :D
2010. jún. 29. 13:13
 7/17 A kérdező kommentje:
2010. jún. 29. 14:07
 8/17 A kérdező kommentje:
ez a link az első részhez.
2010. jún. 29. 14:26
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egész oké lett, volt, amin nevettem :D De legközelebb próbálj(atok) meg pl. bevágni képeket, és alámondani a szöveget, vagy ilyesmi. Szóval nem felvétel közben keresni róla dolgokat, még ha szöveg is, inkább idézzetek. Ha jobbak lesznek a videók, ez nagyon jó lesz, néznék még belőle.

De egyébként az ötlet is tetszik, sőt, még igaz is: most komolyan, mégis ki a tököm ez? XD


Sok sikert a folytatáshoz, remélem lesz! :)

2010. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát ha lesz 10 feliratkozonk akkor igen. A tanácsaidat megfogadjuk a havermom mondta hogy így kellene ahogy te mondtad csak gondoltam így jobb lesz tévedtem, megpróbálunk majd viccesebbeket már pár poén van is és ha lesz elég feliratkozó akkor a következő: miley cyrus lesz :D
2010. jún. 29. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!