Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a példaképed?

Ki a példaképed?

Figyelt kérdés
Egy közvéleménykutatást végzek szimplán kíváncsiságból. Nektek ki az az ember akire felnéztek? Miért ponnt ő mi fogott meg benne?
2019. jan. 8. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lady Gaga. Engem a gondolatai fogtak meg, a világnézete, művészete, ötletei, a hangja. Na meg a rátermettsége. És hogy mindketten biszexek vagyunk, jó nőnek is tartom 😂❤ Imádom, tényleg nagyon aranyosnak tűnik.
2019. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nő lennék még én is simán bemondtam volna Gagát, tény hogy értelmesebb, tehetségesebb és inspirálóbb mint a sztárok 99%-a, és még a hátsója is jó.


Férfiként nincs úgy nagyon példaképem, sok emberre felnézek különböző okok miatt (amit elértek, vagy éppen a személyiségük miatt) de nem tudok egyet kiemelni. Így példaképként nem szoktam senkit kijelölni, maximum olyat tudok mondani akibe bele vagyok zúgva de az másik téma.


Ha mégis szigorúan mondani kéne, pl. amit Arnold Schwarzenegger elért az becsülendő. Illetve Bononak is maximális tisztelet hogy menti saját pénzén az esőerdőket, hányan tesznek ilyet manapság? Gal Gaodt is imádnivaló, sokszor láttam már hogy jótékonykodik, emellett mindig vidám és annyira pozitív és erőteljes a kisugárzása hogy az valami elképesztő.

2019. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lukas01 válasza:

Kerék.



Magam.



Sztálin.

2019. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kurt Cobain
2019. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adolf Hitler
2021. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tesztkérdések az iskolában a kommunizmus idején:


1. Ki a példaképed?


2. Miért pont Lenin?

2021. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!