Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Szirmai...

Mi a véleményetek Szirmai Gergelyről? Számotokra mi a pozitív a videóiban és személyében; és mit nem kedveltek benne?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmi kivetnivalót találni a munkájában és imádom a személyét is. Viszont sokan negatívan vélekednek róla.


Személy szerint Ti milyen embernek gondoljátok őt szeretitek a videóit? Miért?


2018. dec. 28. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Én személy szerint nagyon bírom Gergő stílusát és azt, ahogy azt képviseli a youtubeon. Számomra szimpatikus hogy nem a szponzorációról szól a csatárnája (én csak a HollywoodnewsAgency-t követem, a többiről nincs tapasztalatom) , illetve hogy nem kéri állandóan hogy likeoljuk/iratkozzunk fel rá.

Ugyanakkor megértem azt is, ha valakinek Gergő stílusa sok/ csak úgy nem jön be, nyilván nem vagyunk egyformák, részemről ő egy nagyon pozitív, gondolatokkal és mondanivalóval teli és nem utolsó sorban emberi karaktere a magyar youtubenak a sok művi sminkes-haulvideós reklámfelület mellett... szóóval TurbékTurbék!

2018. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Az én véleményem kb ugyanaz, mint az első válaszolóé. Tetszik a stílusa, humora, meg úgy amblokk az egész személyisége. Az is kétségtelen, hogy baromi intelligens a srác. Szeretem.

Az AFK nem követése pedig nagy hiba, pótold mielőbb! :)

2018. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Én nem kedvelem, nem jön be a stílusa, bár igazából csak egy-két videóját láttam. Azzal, amit mondott bennük nem volt bajom, az zavart, ahogy mondta. Fikázni nem fogom, se okom, se affinitásom hozzá, de nézni sem fogom, mert nem tetszik.
2018. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!