Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tekintjük őket sztárnak?

Miért tekintjük őket sztárnak?

Figyelt kérdés

Akik enekelnek, vagy zenelnek, vagy filvasznon szineszkednek. Ezek mind szakmak, megis a magyar celebseg tobbnyire ebbol all, meg a tobbuek akik semmit nem tettek le ,csak a tvben mutatjak oket.

De miert azokat tekintjuk hiressegnek akik a tvben szerepelnek es stb.?

Meg a tobbi, akik zenelnek, vagy szineszkednek.

Ezzel az erovel akik naponta mentenek eleteket pl tuzoltok,oket miert nem tekintik sztaroknak? Nem ertem ezt az emberi felfogast a mai vilagban.

Pl van egy x fsktor v akarmi, enekes Magyarországon pl. Toth Vera , v Gabi aki elmegy enekelni fellepesert elkernek 500 -600 ezrt, es annyit tesznek hogy felallnak a szinpadra es eleneklik masnak a dalat,meg csak nem is sajatot.

Es akkor pl egy tuzolto eleteket ment, veszelyes pl ego hazba mennek be es stb,es keres havi 130 ezret.

Ez normalis?


2018. dec. 2. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Demagóg a kérdés, nem ilyen szélsőségeket kell összehasonlítani.

Az énekes azért drága, mert különleges a hangja, felkapott, így sokat ér a piacon. Ha lenne belőle még 20 ugyanolyan, ő sem kérhetne a fellépésekért százezreket, mert nem tud olyan mutatni ami miatt megérné az árát. Az fizeti meg őket, akinek van rá hajlandósága, nem kötelező őket futtatni.


A hivatásukat végzők (akiket pont nem sztároknak szoktak hívni, hanem hősöknek) egy tömeget képviselnek. Kaphatnának akár havi milliós fizetést is, de ki fizetné ki őket? Nem a semmiből van a pénz, és ők még csak nem is szolgáltatók hogy a munkájukat az fizesse meg aki igénybe vette, és így sem az elvégzett munkájukhoz mérten fizetik meg őket. Csak épp ehhez semmi köze nincs a zeneiparnak meg a bulvárnak. Az egyiket befektetők tartják el, akik a saját pénzüket forgatják, a másik az állami költségvetésből - többek között az adódból ha fizeted - kerül ki, ami nem feneketlen kút.

2018. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl. nem tekintem őket sztárnak, és szerintem sokan vannak még ezzel így.
2018. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!