Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek jackie chan...

Mi a véleményetek jackie chan ről?

Figyelt kérdés
?
2018. nov. 25. 18:12
 1/6 anonim válasza:
87%

Én a filmjein nőttem fel, és a Bud Spencer és Terence Hill párossal egyetemben zseniális filmjei vannak.

Ha arra gondoltál a kérdéseddel, hogy mint magánember, milyen, nem tudom, nem ismerem.

2018. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a filmjeit. Egy ugráló bohóc.
2018. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A filmjeit szeretem, jókat nevetek rajtuk. Egyébként terjeng róla egy olyan pletyka, hogy a fiára jelenlegi állás szerint nem hagy egy fityinget sem, mert az tékozló, kicsapongó életet él. Azt nyilatkozta, ha nem változik nem is érdemli meg, ha pedig változik, akkor elég ügyes lesz, hogy mindezt megteremtse magának... Ha így van, akkor mint ember is példaértékű és követendő.
2018. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Bírtam a filmjeit. A legtöbb filmben unalmasan verekedtek, az övéin nem unatkoztam.
2018. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Bár nem mindegyik filmje jó, de szerintem jó színész. A Részeges karatemester 1-2 pedig megunhatatlan filmek.
2018. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

A szmokinger c. filmje rohadt vicces, a Balhé Bronxban c. filmjének egy jelenete viszont eléggé sokkoló volt nekem gyerekként.


Nem lehet rossz arc, WEC csapata is van. :)

2018. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!