Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melegként lehetek híres?

Melegként lehetek híres?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én híres szeretnék lenni és azt hiszem meg van hozzá a tehetségem is.

A problémám az hogy a saját nememhez is vonzódom és ez lehet hogy beárnyékolná a karrieremet. Így hát nem tudom hogy mit kéne csinálnom. Ha van bennem tehetség akkor azt ki kéne használnom azonban a másságomat sem szeretném eltitkolni a világ elől.

Így hát jó lenne ha a kérdésemre választ kapnék és a homofóbok meg elkerülnének. A válaszolóknak előre köszi!



2018. okt. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy csomó híres meleg van, nem értem a kérdést.
2018. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha a "saját nememhez is" akkor biszex vagy nem meleg, bár ez részletkérdés.

Semmi köze ahhoz, hogy híres leszel, hogy meleg vagy vagy sem. Feltéve, ha nem ezzel akarsz híres enni (remélem nem így van).

Ha tényleg tehetséges vagy abban amit csinálsz akkor úgyis a tehetséged fogják nézni, nem azt, hogy kivel bújsz (bújnál) ágyba. Sok, a szakmájában tehetséges, meleg van a világon. Sokukról csak a közeli rokonaik, ismerőseik tudják, hogy melegek.

Ez nem érdem és nem is átok (legalábbis nem szabadna annak lennie). Jó esetben fel sem fog merülni a kérdés szakmai körökben.

2018. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A baj csak az hogy én egy melegellenes országban szeretnék híres lenni azonban ha kiderül az igazság akkor a hírnevemnek lehet hogy annyi.

És amúgy tudom hogy mi a különbség a meleg és a biszex között csak szerintem elég furán hangzana az a kérdés hogy biszexként lehetek e híres mivel a biszex az heteró+meleg szóval a heteró részével semmi baj lenne és ezért írtam inkább így meg eleve nem csak az én esetemre tekintve tettem fel a kérdést hanem csak úgy általánosságban hogy a kettő dolog összefér e vagy sem.

És köszi a válaszokat!

2018. okt. 29. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak híres melegek Magyarországon is, úgyhogy nem probléma feltétlenül, hogy ha meleg vagy. Persze ez nagyban függ attól is, hogy mennyire vagy ténylegesen tehetséges, mert sajnos nagyon sok fiatal meleg fiú van, aki magát tehetségesnek képzeli és majomkodik a neten, bár velük is inkább az a baj, hogy ripacsok és nem az, hogy melegek.


De ha pl. egy tényleg tehetséges művész vagy, akkor szerintem ezzel nem lesz baj – mindig fogsz olyat találni, aki értő közönség, azokat pedig nem érdekli, kivel bújsz ágyba. A homofóbok miatt pedig ne aggódj, pláne ne, ha híres akarsz lenni: mindig lesznek olyanok, akik támadni fognak, már csak irigységből is – ilyen az ember.

2018. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a melegséged fog gátat szabni a karrierednek, megnyugodhatsz.


Ma is számtalan ismert magyar meleg ember van a médiában akiről igazából a többség tudja, hogy meleg.

Ez nem egy akkora dolog, hogy emberek éjjel nappal erről beszéljenek.

2018. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz normális sztár, aki nem ordítja az emberek arcába a szexuális hovatartozását, vagy lehetsz a homoszexualitás messiása, aki minden fórumon csak ezt képviseli. Az elsőnél elengedhetetlen a tehetség és nem marad el az elismerés sem. A második sosem volt szimpatikus, nem a vonzódás miatt, hanem a viselkedési forma az, amit elvet a társadalom.
2018. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imi, te vagy az?
2022. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!