Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon lehetséges? 🤔

Vajon lehetséges? 🤔

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy a BTS tagok egy átlagos közönséges lánnyal járjanak? (ezt csak azért kérdezem mert sokan azt mondták hogy egy idolnak csak Idol lehet a párja🤷🤦‍♀️)

Meg milyen lányok jönnek be a tagoknak?(nemzetiség, kinézet stb)

Keresgéltem interneten, de azért írom hogy hátha valaki tud valami újat mondani.

És lehet egyébként baratnőjük? Vagy benne van a szerződésben hogy tilos?



2018. okt. 11. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges, hogy civil barátnőjük legyen? Ha eltalálja őket Ámor nyila, nem az lesz a fontos, hogy egy IDOL lány-e, vagy egy átlagos lány az illető.Nem hiszem,hogy nekik az számít,hogy csakis, és kizárólag IDOL legyen a párjuk.

A második kérdésedre egy linket mellékelek neked,igaz angol,viszont nagyon részletesen le van írva minden:

[link]

A harmadik kérdésedre csak azt tudom mondani, hogy nem tudjuk mi van a szerződésükben,ez nem publikus, de szerintem nem tiltják nekik,hogy barátnőjük legyen.

2018. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ideáljukat olvastam pár hónapja, tehát nem most volt már, és mindenki ideáljában benne van hogy “would prefer date someone NOT famous„ tehát olyan lányt preferál aki nem híres mivel "famous"az hírességet jelent

+Suga egyáltalán nincs oda az idol lányokér

Szóval ja,szerintem inkább civilt szeretnének ők is,akik tapasztaltabbak és hát nyilván ők is gondolják hogy többet érnek vele:)

RM azt mondta ha lesz civil barátnője még dalt is fog neki irni,amiben az fog szerepelni hogy sajnálja hogy idol😂❤️

Jungkook azt mondta a jövendőbeli barátnője legyen ARMY, tehát már ki lehet következtetni hogy hétköznapi lány kell nekik

+ Fansingnen egyszer egy rajongó rákérdezett JK-ra elvenné e őt feleségül és Kookie igent mondott,most mondja nekem azt bárki is hogy nem édesek 😭😭

Ők amúgy tökre aranyosak,nem minden idol olyan mint ők:))):)

Ők olyan közvetlenül viselkednek a rajongókkal,mintha a barátaik lennénk)vagy hozzájuk közeli emberek

2018. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre nem kizárt,hogy civil lánnyal jöjjenek össze,de szerintem a rajongók közt elég nagy port kavarna,ugyanis tudjuk milyen féltékenyek tudnak lenni,ha talán hírességről van szó jobban eltudják fogadni,ezt a logikát én sem értem,de ez a valóság,sokan így gondolkodnak.

Másrészt ezekre a lány ideálokra sem lehet alapozni (ez csak az én véleményem),nagyon sok mindent azért tesznek-mondanak,hogy az Armyk kedvébe járjanak vagy elérhetőnek tűnjenek.Néhány tag beszélt is már a múltbeli barátnőjéről,és a legtöbbjüknek nem működött a kapcsolta,vagy mondjuk ott van J-hope akit 3 éves kapcsolat után ott hagyott a barátnője egy másik fiúért (haha,most pedig lehet visszasírja).

Visszatérve a lényegre tényleg nem kizárt,bár az tény és való,hogy többet vannak hírességek között így nem sok 'kívülállóval' léphetnek úgy kapcsolta,meg persze amíg idolok nem lehet barátnőjük,nem azért,mert meglenne nekik tiltva,egyszerűen csak a munkájuk miatt,nem volna rá idejük,ezt már többször is elmondták...

2018. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Még annyit hozzáfűznék,az nem jelent semmi,hogy egy rajongónak igent mondott Kookie,talán mondta volna neki azt,hogy nem ? Egyértelműen igent mondanák én is a helyében,hogy ne sértsem meg az adott személyt.

Ezt pedig nem kötekedésképpen,de azért gondolkozzunk már kicsit !

2018. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Azt kihagytam hogy még Suga szívesen randizna külföldi lánnyal


Kedves utolsó!

Azt csak ők tudhatják hogy mi is van evel a barátnős témával...de mint előttem mondták ha eltalálja őket a szerelem nyíla PONT NEM az fogja őket érdekelni hogy most az a lány híres,vagy nem

2018. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kétségem afelől,ha megtetszik nekik egy civil lány nem jönnének össze vele,én csak annyit írtam,hogy a hírnevükre nézve lehet nem volna jó hatással,de nem lehetetlen.Nem egy híresség volt aki feleségül is vett egy rajongót.
2018. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!