Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy Dancsó Peti videóinak színvonala erőteljesen lecsökkent?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben eléggé infantilisak lettek a tartalmak számomra. Persze úgy látszik, hogy neki ez bejön, mert folyamatosan növekszik a csatornájának nézettsége.

2018. szept. 19. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Te kómában voltál az elmúlt 5 évben?
2018. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok. A régi videóit szívesen nézem, de az újabbak között gyakorlatilag nincs is élvezhető darab.
2018. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan a 8-12 éves korosztály felé nyitnak, mert az elkövetkező generációk lesznek meghatározóak a tartalomgyártási szempontokból (mai gyerekek már nem néznek annyi tévét, inkább keresnek maguknak egy videóst akit követni lehet).

Mivel a szart is lehet adni a sok kölyöknek, így már nem kell energiát fektetni egy-egy videóban, mert anélkül is megnézik és jár a pénz. Ha megnézed, Dancsó is már leszokott a videovágás nagy részéről, és a kritikát is elhagyta, egyszerűen felveszi a youtube-lejátszóablakot meg berak egy facecam-et és reakcióvideókat gyárt ahol elsorolja a poénokat és esetleg bevág 1-1 olyan jelenetet ami ráerősít még a poénra.

Az, ami a 4-5 perces tömény és ütős "szakszerűen" videókból indult, ma már 4-5 perces tartalom 10 percre való széthúzását jelenti felesleges ""komikus"" jelenetek meg a semmi túlmagyarázásán, csak hogy a videó végre beférjen a 10+ perces kategóriába hogy még több reklámsáv kerüljön bele.

2018. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az ember arca nő, úgy csökken a munkája minősége. A mostani videói már nem szólnak másról, mint erőltetett ökörködésről, ami tényleg csak a 10-14 éves gyerekeknek vicces. Régen legalább törekedett arra, hogy minőségi tartalmat gyártson, és valljuk be, egy ideig ment is neki. Azért kíváncsi lennék a feliratkozói átlagéletkorára, illetve hogy hány olyan van még köztük, aki a kezdetektől fogva követi (és nem inaktív a profilja).
2018. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Annyira unalmas már ez a Dancsó körüli hisztéria. Régebb óta csinál szar videókat, mint amennyi ideig jó volt.
2018. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó videói 2014-2015 óta nézhetetlen ripacskodások. Elvétve akadnak jó vidijei ma is, de nagyrészt tényleg borzalmasak az újabb eresztései.
2018. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!