Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Instagramon hány követőtől...

Instagramon hány követőtől számít valaki “celeb”-nek?

Figyelt kérdés
Nem konkrét számra gondolok, de úgy sacper kb, hány követő az, ami után már valaki “celeb”-nek nevezhető szerintetek?

2018. aug. 12. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar viszonylatban?
2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyaroknál olyan 15-20ezertől már fogyasztót befolyásoló posztjai lehetnek szóval kb. annyitól.

Persze ehhez más közösségi oldalon is hasonló követőtáborral kell rendelkeznie.

2018. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es: Igen, bocsi, elfelejtettem leírni, hogy magyar viszonylatban értem.
2018. aug. 13. 05:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt befolyásolhatja az is, hogy ismert-e máshonnan. Pl,ha valaki szerepelt korábban vagy akár jelenleg szerepel sorozatban, filmekben, tv műsorokban, vagy esetleg sportoló.

Tehát ismerhetnek valakit sokkal többen 10.000 feliratkozóval, mint mást 20-30 feliratkozóval.

Van, aki kevésbé instagramozik, de sokkal ismertebb "celeb", mint aki egy teljesen átlagos figura, csak valahogy sok követője lett. Vannak akik bekövetnek 8-10 ezer embert, pár napig úgy hagyják, majd kikövetik őket, ezidő alatt, pedig visszakövették őt csomóan. Így lehet valakinek csomó követője, közben senki nem ismeri, nem is érdekes a profilja. Van egy ismerősöm 10k plusz követővel és 50-100-200 lájkok vannak a képein. Nem tudom ez mire jó. Úgyhogy relatív, hogy ki számít celebnek, mert azt hívják celebnek, akit sokan ismernek. Inkább 30-40ezer fölé tenném, annak ellenére, hogy ez alatt is vannak, akik celebnek számítanak.

2018. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Celeb akkor lesz ha semmi hasznosat nem csinál csak mutogatja magát és abból él. Ez nem lájkszámok függvénye. Arnold Schwarzeneggernek sokmillió követője van, ő mégsem celeb hanem sztár (van különbség!), míg az ilyen "influencerek" meg hasonlók akár 200 lájkjuk van akár 200.000 celebek, mert élősködő hulladék mind.
2018. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor te is hulladék vagy csak kevesebb követővel! ;)

Meg ostoba is.

Hisz ugyanolyan emberek, mint te vagy én, csak több követőjük van/ismertebbek.

Ennek a dolognak tulajdonítottak egy összefoglaló szót: celeb.

Hisz lehet valaki ismert anélkül, hogy be lehessen kategorizálni, pl: sportoló, zenész, színész stb..

De lehet valaki ismert ezek nélkül is, ők a celebek. Ettől nem (feltétlenül) lesznek rosszabb emberek.

De te tanubizonyságot tettél az intelligenciádról.

2018. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!