Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én nem tartom olyan...

Csak én nem tartom olyan szépnek Selena Gomezt?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy csúnya, mert persze, csinos. De én mondjuk nem tartom annyira kiemelkedően szépnek. Nekem az arcvonásaj teljesen átlagosak, semmi extra. Nem ideál.
2018. júl. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Ezért még nem kellett volna kérdést kiírni, mert neked van egy véleményed. Másnak meg más lesz, ebben nem lehet igazságot tenni, sem hasznos választ adni rá. Ha így érzel, legyen így, ez is csak egy vélemény a sok közül.
2018. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szép csaj, persze van nála szebb is (Emilia Clarke vagy Gal Gadot például) de nem csúnya akkor se.
2018. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, szép, más szerint nem, ez mar csak ilyen. Egyébkent nincs olyan "szépségideal", akit mindenki annak tartana.
2018. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég relatív.

Én sem tartom olyan szépnek mint sokan, szerintem egy csinos fiatal lány akit szépen kisminkelnek, felöltöztetnek stb..

Akad nála sokkal szebb és csúnyább nő is a világon bőven :)

2018. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!