Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a feleségek...

Szerintetek a feleségek luxuskivitelben sorozatban miért Bogit pécézték ki maguknak a többiek?

Figyelt kérdés

Igen, ilyen szennyet nézek néha unalmamban, sajnálom, jöhet a kövezés :D

Na de

Nekem lány létemre kevés barátnőm van, nem tudom milyen egy brancs nő egy rakáson, főleg ha gazdagok is.


Na de, Bogi annak ellenére, hogy valóban nárcisztikus és egoista, de a többiek is. Viszont mintha még neki lenne a legtöbb esze és a legnagyobb szókincse, nekem nem tűnik butához pl a Vivihez képest.

Az a fura nekem, hogy sok dologgal lehetne Bogit is oltani, de valamiért mindig azért röhögik ki, mert okoskodónak találják, ami lehet hogy igaz, de a többi meg buta mint a segg. Vagy hogyan megy ez?

Azt értem, ha ilyen felszínes nők egymás haját, sminkjét, ruháját cikizik, de miért pont a feltételezett lexikális tudásával van a bajuk?

Szerintem nagyon gáz, mikor egy társaságban mindenki egy embert kipécéz, és azt cseszteti.


2018. jún. 6. 00:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
94%
Kovezettek meg, de szerintem Bogi igenis okos no. 6 nyelven beszel, uzleti foiskolat vegzett, bejarta a fel vilagot - meg azelott, hogy ismerte volna a ferjet - es most is filmeket forgat, jotekonysagi esemenyekre jar, cegeket vezet, targyal tobb nyelven is. Vivi meg szult egy gyereket egy gazdag orosz faszinak es ennyi a karrierje, persze, hogy feltekeny Bogira. Yvonnenal szerintem semmi baj nincs, de nagyon latszik rajta, hogy Bogival ert egyet mindenben, hiaba nagy baratnok Babettel. Tundet az elejen nagyon kedveltem, de miota talalkozott Burakkal, allandoan szidja Bogit, talan nem veletlen:D
2018. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is kifejezetten okos és tanult nő ez a Bogi, de nagyon erős személyiségzavara van mégpedig a nárcizmus, és ez okoz kisebbségérzetet a többiekben. A kipécézés egyfajta kompenzáció náluk, ezzel védekeznek. Különben a nárcisztikus ember szívja az ember vérét, mivel mindig butábbnak, rondábbnak, rosszabbnak fogod magad érezni mellette.


Nekem amúgy Babett kifejezetten szimpatikus. Ő is exhibicionista, mint Bogi meg a többiek, de egy szinésznőhőz képest teljesen egészséges módon. Ráadásul tud magán nevetni, van öniróniája. Viccesen rájátszik, kiparodizálja ezt a luxifeli szerepet, míg Bogi túl komolyan veszi önmagát.

2018. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó két kommentelővel értek egyet.

Amúgy Babett is intelligens a többihez képest, viszont a szőrméhez való "ignorant" hozzállása miatt nem tartom szimpatikusnak

2018. júl. 6. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!