Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek Pollát?

Ti szeretitek Pollát?

Figyelt kérdés
(Youtube videós)

2018. máj. 15. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Értem én hogy divatosak a spanyol nevek,pl Paula,de a Polla kicsit morbid... főleg hogy női név. Ennyi erővel lehetne a fiam pedig Vagina.


Egyébként a párommal egy suliba jár,bár magántanuló.

Beképzelt kis törpe,de addig csak jót nevettem a belsős sulis sztorikon róla amíg össze nem feküdt Dezső Bencével a marketing miatt,utána inkább csak sajnálni tudtam.

Most meg már nem hallok róla egyáltalán,kivéve talán mikor hallottam hogy már van Polla protein is,akkor sírva röhögtem,ki is küldött óráról a tanár.

2018. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nem
2018. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 JustVidmanFan válasza:
100%
az meg ki xD
2018. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Utálom.
2018. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ti akik nem szeretitek. Mi az ok?
2018. jún. 2. 03:03
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Vannak szar videói is, de szórakoztatóból azért több. Én szoktam nézni, és tehetséges vloggernek találom alapvetően, még ha néha kissé mellé is nyúl.
2018. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Európa 2000-be járt, ami nem arról híres, hogy tele van okos emberekkel, inkább sznobképző. Persze ezt az egészet nem bántásból mondom, akinek nem inge, ne vegye magára.

Ha jól emlékszem valahol olvastam, hogy azt írta orvos szeretne lenni... hát én azt hittem meghalok röhögéstől. Testvérén látszik, hogy intelligens, de az a lány csak egy aranyásó semmi több. Milyen érdekes, hogy eddig csak gazdag/jómódú barátai voltak, nem? Ezeket tényleg nem irigységből mondom, szerintem akinek van egy kis iq-ja az szintén észrevette már, hogy mire hajt.

Amikor még nem volt ez a Polla chanel, amikor még csak Anettel videózott, akkor én nagyon kedveltem őt, de azóta megváltozott sajnos, rossz irányba.

2018. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mindenjó ***** válasza:
95%
Szánalmas volt, amit Dezső Bencével leműveltek. Az egész csaj úgy borzasztó, ahogy van.
2018. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pakolnám, de mint videóst nem csípom
2018. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem rossz nő, ha kicsit komolyabb videókat csinálna, és nem a 12 éveseket preferálná.. jobb lenne :D
2020. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!