Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy a Kylie...

Miért van az, hogy a Kylie Minogue nem tud elkelni és családot alapítani?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallani, hogy ez a pasija elhagyta, az a pasija megcsalta....És Kylie megint szingli.

A legutóbbi pasija akit valami forgatáson ismerte meg, brit, nála legalább 10 évvel fiatalabb, úgy volt összeházasodnak de kiderült csalja egy spanyol színésznővel.


Közben kiderült a csávó csak kihasználta őt, Kylie fizette a luxus utazásaikat, elvitte party-kra befolyásos emberek közé, fizette a hajbeültetését is. (Elintézett neki egy meghallgatást egy nagy szerepre).


Most megint egyedül van, 50 évesen. Egyébként egy nagyon szép és nagyon csinos nő (még ennyi idősen is), a munkájában sikeres, de a magánélete.. Van egy lánytestvére Danii és a fiú tesója, azoknak van házastársa és gyerekeik.

Ő meg egyedül. Valószínűleg nem fog tudni férjhez menni és gyereket szülni, lehetséges egyedül fog megöregedni.


Mi lehet a baj vele? Ennyira mindig rosszul választ? Vagy vele van valami baj? (Végül is nem ismerjük, milyen lehet a hétköznapi életben).


Én azt gondoltam azelőtt hogy biztos rengetegen a lábai előtt hevernek és azt kap meg akit akar. Ezzel szemben ő maga nyilatkozta, szinte minden pasija megcsalta és kihasználta (talán Jason Donovan volt az egyetlen aki oda volt érte, méig nem heverte ki Kylie elhagyta).



2018. máj. 14. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Talan az elvisehetetlen stilusa miatt.
2018. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szép, csinos, sikeres, de nem igazán tudhatjuk, hogy milyen a "mindennapi életben".
2018. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja ez elég fura, 50 évesen is szebb mint sok 30 éves. A sztároknak szerintem annyira tele van a napirendjük, hogy nem nagyon van idejük magánéletre. Szerintem a pasijai is azért csalják meg vagy hagyják ott mert megunják hogy az asszony fél évig máshol van, nincs otthon sose, nem hogy szex nincs de még 5 percet beszélni sem tud vele. Ezzel jár a sztárság. Most mondanám, hogy nézd meg Emilia Clarke, Daisy Ridley, Felicity Jones színésznőket, a fél világ a lábuk előtt hever, férfiak millió imádják őket, mégis (tudomásom szerint) mindhárom szingli, egész egyszerűen mert az egész életük a filmezésről, illetve az azzal járó mindenféle felkérésekről, szereplésekről, díszvendégeskedésről stb. szól. Szerintem Kylie is ugyanez csak a filmezést cseréld ki a zenével. Nyilván a húga tizedannyira sem sikeres, szóval neki jutott idő a családra, arról hogy fiútestvére van meg nem is hallottam, szóval ő meg gondolom még huszadannyira sem híres, jó hogy neki is jutott.
2018. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem Kylie hibája.

Már évek óta az volt a vágya, hogy férjhez menjen és gyereket szüljön, de sajnos eddig csak olyan pasikat fogott ki, akik nem voltak hozzá elég komolyak és zsinórban csalták szegényt.

Anno a Joshua-s incidens is azért robbant ki, mert csak kihasználta, hogy általa felkapaszkodhasson egy bénácska kis sorozatból a hírnév felé. Eljátszotta, hogy mennyire oda van Kylieért (aki hitt neki), de csak egy ugródeszkának használta a karrierjéhez.

Egyébként már azzal a csajjal sincs együtt, akivel Kyliet csalta. 😂

Nyilván 50 évesen mindenkinek az a vágya, hogy elköteleződjön.

Ő is ezt tenné, de túl sok negatív tapasztalat érte.

De hála Istennek, büszke nagynéni lett belőle, és nagyon szereti a testvérei gyerekeit.

Az öccse, Brendan operatőr, Dannii pedig alapvetően divattervező. Néha van néhány felkérése, hogy énekeljen, anno mentor is volt az ausztrál X-faktorban, de nem a turnézás, állandó stúdiófelvételek teszik ki az élete nagy részét, ahogy Kylienak.

Nagyon szurkolok neki, hogy végre találjon egy hozzá méltó, intelligens, komoly szándékú pasit.

Mivel gyönyörű nő, így természetes, hogy sokan meg akarják környékezni, de olyan esetben, ha az ember világsztár, nehezen tudja kiszűrni, hogy kinek mi a szándéka.

2018. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg fura ez, mert elvileg mindene megvan hozzá. Koránál fogva nem hiszem lehet gyereke. :( (Hacsak nem béranyával). Talán ha végre talál valami értelmes komoly ffit lesz esélye férjhez menjen.

Mert az igaz, a híres embereknek kevesebb idő jut ismerkedésre, de ezzel az erővel egyik hírességnek sem lehetne párja, és van olyan világsztár amelyik évek óta házas gyerekekkel.


Azt Kylie-nál én is megfigyeltem, szinte végig szép fiúi voltak, a spanyol modell, a francia nyálgép, most meg ez a legutóbbi.

Ez a Joshua kölyök a gyereke anyját hagyta ott azért, hogy felkapaszkodhasson (pedig állítólag szerette), Kylie nem is értette miért hordja még mindig jeggyűrűjét, ebből is voltak vitáik.


Ilyenkor derül ki, a sztárok élete sem teljesen irigylésre méltó, azt hinné ember biztos könnyen találnak sok olyat aki oda van érte. Közben nem tudhatják ki az aki csak ki akarja őket használni. :(


Talán jobb lenne Kylie-nak ha egy hozzá hasonló sikeres ffit keresne, aki tuti nem a pénzért és hírnévért van vele.


Nem tudom milyen a való életben, a zenéjét kedvelem, és nekem az volt a benyomásom egy kedves, mosolygós, oda adó nő.


Állítólag András yorki herceggel van most együtt (persze lehet ez kacsa).

2018. máj. 18. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok negatív tapasztalata volt + közben elszaladt fölötte az idő.

Tudtommal nem így tervezte, de így alakult.

Saját gyereke már nem lehet, max örökbe fogadhat, vagy az új partnere gyerekeit fogja sajátjainak tekinteni.

Én sem hiszem, hogy “elviselhetetlen” lenne a természete, mert annyira pozitív, kedves és barátságos nő.

25 évet simán letagadhatna. Nagyon jól tartja magát, így szerintem még bőven van esélye egy komoly és hosszú kapcsolatra.

2018. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az András yorki herceg és pletykáról pedig már tavaly kiderült, hogy kamu.

Elvileg jóban vannak, de nincsenek együtt.

2018. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!