Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kiről a legérdemes...

Szerintetek kiről a legérdemesebb fanfictiont írni, ha azt akarom, hogy sokat olvassák?

Figyelt kérdés

Írni akarok egy fanfictiont, de nem tudom, kiről. Tudom, hogy a főszereplőnek kedveltnek kell lennie a tinik körében ahhoz, hogy sokan olvassák. Az egyetlen kikötésem, hogy fiú legyen :D.

Szerintetek kiről írjak?



2018. ápr. 6. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és ha lehet énekes legyen.
2018. ápr. 6. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Justin Bieber:-D


Amúgy ha énekes, a mai kamaszok nagyon rá vannak állva a k-popra.


Viszont az a véleményem, arról írj, akit te szeretsz, akit ismersz és bele tudod élni magad a helyzetébe, mert hamar elvesztheted az érdeklődésed a téma iránt.


Én Supernatural fanfictionokat írok, ők a kedvenceim, más témában nem vagyok otthon így nem is tudnék érdekes történeteket kitalálni.(nagyon ellene vagyok a sablon sztoriknak)

2018. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

na hát

marcus és martinus a 10-15 évesek körében népszerűek

shawn mendest ajánlom és ha még a főszereplő bátyja is tuti nézettség :D

harry stiles esetleg

cameron dallas

remélem tudtam segíteni

és ahogy az első írta a kpop is tud nézetseget hozni pl az suga tag vagy ki

2018. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én mindenhol, de tényleg MINDENHOL azt látom, hogy Harry Styles és K-pop.


Egyik sem érdekel, de a középsulis korosztály víz helyett is ezt fogyasztja. Ha biztosra akarsz menni, ezekkel próbálkozz!


(Hozzáteszem, én írtam már jó pár fanfictiont, de el nem tudnám képzelni, hogy olyan valakiről élvezhető történetet írhatnék, akiért nem vagyok oda és vissza. Te biztos ügyesebb vagy...)

2018. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról írj, akiről szeretnél. Tényleg tele van Harry Stylesos és kpopos fanfictionokkal a Wattpad. Imádom a kpopot, de annyi a szenny fanfiction, hogy az életkedvem is rögtön elmegy, ahogy felmegyek Wattpadra. Szóval ha tényleg a nézettség miatt akarsz írni fanfictiont valakiről, akkor inkább ne. Úgy se fog olyan jól sikerülni. Inkább próbáld meg kiválasztani valakit a TE kedvenceid közül, hidd el, sokkal jobb alkotások születhetnek, ha nem csak az van a szemed előtt, hogy sokan olvassák.
2018. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!