Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Molnár Ferenc...

Szerintetek Molnár Ferenc Caramel jó pasi?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, mint pasi és mint ember is nagyon szimpatikus. Nem rég olvastam a könyvèt, azóta csak még jobban megfogalmazódott bennem, hogy "Na, valami hasonló természetű, èletfelfogású férfi mellett tudnám elképzelni magam"


Ezt ne úgy vegyétek mint rajongás, abból már kinőttem, hanem tényleg azért, mert egy egyszerű ember, a hibáival együtt is jó lelkű, értelmes.


Mennyire gyakori a hozzá hasonló természetű férfi? Én még nem találkoztam ilyennel, igaz még csak 22 vagyok.



2018. ápr. 3. 17:47
 1/3 anonim válasza:
83%
Nem. Nem szimpi.
2018. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NAGYON!!
2021. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendkívül szimpatikus, intelligens, kedves, szerény, családcentrikus ember. Ritka az ilyen mint a fehér holló, irígylem a feleségét, szerencséje van vele.
2022. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!