Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy Jennifer Aniston megtalálja végre az igazit?

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom őt, hogy ez a kapcsolata ill. házassága sem sikerült. Annyira bíztam benne, örültem neki, hogy végre talált magának egy dögös pasit akivel boldog lehet (az előző kapcsolatai Pitt óta katasztrófálisak voltak).

Igaz, még mindig dögös, nagyon csinos, jól tartja magát, de már 49 éves, nem tudom mennyi esélye lesz ezek után.


És most ne jöjjön senki azzal, hogy mit foglalkozom híres emberek magánéletével, törődjek a magam dolgával. Nekem egyik kedvencem, szerettem a Jóbarátokban. Ráadásul együttérzek vele, tudom milyen érzés, amikor az embert elhagyják vagy megcsalják.


Azzal se jöjjön senki, hétköznapi emberekkel is megtörténik őket mégse sajnálja senki.

Annyi a különbség, hogy JA a nyilvánosság előtt éli az életét. Fotósok hada követi, a róla szóló pletykákkal, hazugságokkal van tele az újság róla, és több mint 10 év után is a Pitt-tel való válása miatt szekálják, és mikor szül gyereket. Nem bírja lerázni az eldobott, megcsalt feleség jelzőt.

Egy átlagembernek annyival könnyebb egy ilyet kiheverni, hogy nem kell szembenéznie azzal, hogyan szedik ízekre és fordulnak ellene.

A média bárkit képes rossz, vagy jó színben feltüntetni.



2018. febr. 23. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki még közel 50 évesen is több esélye van erre, mint például nekem. Lehet, hogy a következő filmjének forgatásakor fog rá találni a szerelem. Én drukkolok neki.
2018. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az lehet, de már hanyadik próbálkozás..Jobb lenne megállapodnia egy rendes ember mellett, akivel kiegyensúlyozott lehet.

Nem is értem, JA választ mindig rosszul, vagy vele van valami gubanc??

2018. febr. 25. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egy híresség jól is választ, akkor sem biztos, hogy működni fog a kapcsolat, mert teljesen mas az életformájuk, mint egy átlagembernek. Nagyon meglepődtem, hogy Jen megint elvált, azon meg még jobban, hogy már mennek is a pletykák, hogy Justin Angelinaval fog dolgozni.

Szóval szerintem azért nem talál normális kapcsolatot, mert iszonyatosan sokat dolgozik. Mikor fiatalabb volt (a 2000-es években) rengeteg filmet csinált. Mostanra meg már lassan 50 éves, szerintem elég magasan van nála a léc párválasztási szempontból.

Remélem megtalálja azért a boldogságot. :)

2018. febr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges igazad van utolsó. Csak annak a hülye Angelinának bezzeg mindig van pasija. :-/ 12 évre megtartotta Brad-et, és ő is dobta ki.

Tartok tőle most Justin-ra veti ki a hálóját, hogy megint csak borsot törjön szegény Jen orra alá. (Nem elég hogy Brad-et elszerette anno, a második férje is kell neki skalpnak. Gusztustalan egy nő). Állítólag Justinnak bejönne Angelina, megvédte mikor a soványságát kifogásolták és azt mondta, szerinte úgy van rendben az a nő ahogy van.

2018. febr. 26. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Nem tudhatjuk, hogy ő személyesen milyen vagy a párjai milyenek. Angelina elszerette Brad-et, de mit ért el vele?Nem jár előrébb mint Jen. Ugyanúgy elvált nő. 12 év után sokkal fájóbb elválni. Örökbe fogadtak egy rakás gyereket Braddel együtt, de most kb. egyedül maradt. Vagy nem is tudom van-e neki valaki, nem követem. Lehet nem is volt olyan boldog, állítólag Brad iszik. Biztosra nem tudunk semmit.

2018. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De AJ-nak legalább folyamatosan volt mellette valaki akire számíthatott a gyerekekkel kapcsolatban is. Jennek szinte csak halálra ítélt kapcsolatai voltak (Vince Vaughn és Mayer is csak kihasználták), miközben folyamatosan Brad Pitt után vágyakozott. Nagyon nehezen heverte ki.

De állítólag AJ és BP kapcsolata gyorsan megromlott, csak a gyerekek miatt húzták ilyen sokáig és régóta nem szerették egymást.


Nemrég BP bevallotta hogy JA-val való házassága alatt is ivott és füvezett, ez nem most kezdődött.


Emlékszem szinte mindenki anno JA-ra vagy AJ-re mutogatott ujjal, de főleg előbbire. BP-et senki se hibáztatta. Én amúgy BP-re és AJ-re ugyanúgy haragudtam, és Jen-t sajnáltam.


Az a világ egyik legnagyobb hazugsága volt, hogy JA sose akart gyereket. Terhes volt mikor BP elhagyta, csak AJ hazugsága, stressz és botrányok miatt elvetélt. AJ magát akarta tisztára mosni, ő milyen családcentrikus és JA egy szívtelen nő akit csak a karrierje érdekel. Nem elég elszerette JA élete szerelmét, bele is rúgott egyet, rossz színben tüntette fel a média szemében.

2018. febr. 28. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem is tudtam, hogy Jennifer terhes volt :O

Én egyértelműen Brad-et hibáztattam, hisz ő lépett félre, na meg Angelinát, mivel ő volt a csábító és pontosan tudta, hogy Brad házas.

Na mindegy. Az a 30 kilós majom Angelina is egyedül fog megrohadni szerintem a 80 gyerekével :"D Jen úgyis talál valakit, nert szerintem nagyon jó fej :(nyilatkozatai alapján)

2018. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig de, és nem az első terhessége volt Jennek, előtte is próbálkoztak csak sajna nem jött össze, elvetélt. :( Sztem is ezért is távolódtak el, aztán jött képke AJ. BP-től is szemét dolog, mert a JA elvetélt ezért más nő ágyában kötött ki, ahelyett a feleségét támogatta volna.


Az a szemét AJ meg is érdemli hogy egyedül rohadjon meg az össze-vissza fogadott gyerekeivel. Jó pár ember életét tönkre tette. Nemcsak BP-t szerette el, hanem Billy Bob Thornton-t Laura Dern-től, Oliver Stone rendezővel is lefeküdt úgy hogy szintén házas volt, közben Colin Farrellel is viszonya volt a forgatáson és Jared Leto-val. (Egyszerre 3-al, ez BP előtt volt).

Sőt, 16 évesen az anyja pasijával is lefeküdt.

AJ egy ordas k$*<rva, hiába próbál szentként tetszelegni.

2018. febr. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!