Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen szexy az új Joker?

Miért ilyen szexy az új Joker?

Figyelt kérdés

Ezt ugy értem, hogy lehet szeretni v nm szeretni, de azt bekell vallani hogy az új Jared féle, Joker Leto igencsaj szexuális! Ki,mit gondol miért?

Marketing fogás, hogy a tini korosztályt becsalja a mozikba vagy csak szimplán az hogy alapvetően jó pasi, és igy dekoratívabb?


2018. jan. 14. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feje az nem nagy szám.Testét mutatják töbször de az se egy nagy eresztés.Egyértelműen marketing fogás.Hogy a tizenéveseknek jobban tetszen.
2018. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Izlés dolga hogy kinek, mennyire nagy szám a feje vagy a teste. De az tény, hogy a régi Jokerekhez képest Joker Leto igencsak más lett kinézetre. Tetkók, fuxok...extrém kin3zet...szoval benne van igencsak a 21.-század.
2018. jan. 14. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én már azt se értettem, hogy melyik filmben van, mert az Öngyilkos osztagban talán, ha 10 percet szerepel.
2018. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltaláltad, pontosan, marketing fogás.
2018. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 igazábol nagyon át lett b*szva... Jóval több szerepe lett volna a filmben, egy csomó kivágott jelenet van.

Kivágták a jeleneteit, ugy hogy neki erről nem szóltak.

2018. jan. 15. 01:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jared Letonak így is elég jól megy a sora, ráadásul agyon van sztárolva, szóval annyira nem tudom sajnálni...amúgy azt sem gondolnám, hogy őt magát nagyon sziven ütötte volna a dolog...
2018. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 senki nem mondta hogy sajnálni kell. Csak azt hogy eladták részben vele a filmet, megegyeztek valamiben, és utána a 80%-át kivágták. Nem a pénzről van szó nyilván, hanem a becsűlet meg a tisztesség, no meg az elvek...ilyen apróságok.
2018. jan. 16. 01:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Dark Knight-ban eleve az igazi Joker-t láthatjuk. A Suicide Squad-ben már nem volt meg bennem az az érzés, hogy ez igen, ez egy igazi dark karakter, annál inkább kapott el a "na jó' van, ennyi elég is volt ebből a ..." érzés. Szóval ja, marketing fogás, mivel, ha nem az lenne, akkor nem baszták volna el ennyire a karakterét, elvégre csak nem díszbuz|nak akarnak beállítani egy dark karaktert.
2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!