Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Volt már valaki egy helyen,...

Volt már valaki egy helyen, eseményen Hódi Pamelával? Milyennek tűnt? Emberileg!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem túl szimpatikus,elszaladt vele a ló szerintem...De most pont adják a tvben a régi részeket ahonnan eszembe jutott a kérdés.
2017. nov. 19. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

volt osztálytársam.. ritka sötét, sekélyes, eccerű jány, akinek soha nem volt normális munkája 'modellkedésen' kívül.. egy igazi aranyásó, de ezt soha nem is titkolta, most is lenyilatkozta, hogy neki új palikén 40-es egzisztenciával rendelkező pasi kell

közben meg életében saját magát nem tudta volna eltartani, nemhogy a gyerekét

azt hiszi, hogy ő most fotózásokra jár, ő a valaki, pedig ezekből biztosan tudom, hogy nem lehet megélni..

2017. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem semmi! Én sem gondoltam egy észkombájnnak! Azt megkérdezhetem,hogy általános suli vagy gimi? Csak a végzettségére volnék kiváncsi,hogy van-e neki.

Ezt a nyilotkozatát nem hallottam még. Köszi a választ! :)

2017. dec. 1. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
általános
2017. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 stefánia123456 ***** válasza:

a válaszoló hazudik ne hidj neki

en ismerem es aki ismeri bizros nem nyilatkozik rola ilyet plusz erettsegije es szakmaja is van

2017. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Mi a végzettsége és a szakmája?

2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!