Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 2018 Sziget fesztiválra van...

2018 Sziget fesztiválra van korhatár? Ha van hány éves kortól lehet bemenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 16:22
 1/7 anonim válasza:
100%
14 év alatt nagykorú kísérővel mehetsz csak, és gyermekkarszalagot kapsz. Nézz körül a Sziget honlapján, bővebben is kifejtik a szabályzatban.
2017. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"A 11. (tizenegyedik) életévüket be nem töltött gyermekek a Rendezvényt ingyenesenlátogathatják, de gyermekkarszalag viselése számukra kötelező. A gyermekkarszalagra akísérőnek kötelessége ráírni a gyermek nevét és a kísérő telefonos elérhetőségét. Agyermekkarszalagokat belépés során lehet igényelni. A 14. (tizennegyedik) életévüket be nemtöltött gyermekek csak nagykorú cselekvőképes kísérővel léphetnek be a Rendezvényterületére, és csak nagykorú cselekvőképes kísérővel tartózkodhatnak ott. Gyermekkarszalagviselése számukra is kötelező."


Nincs korhatár de 14 alatt csak felnőtt kísérővel tartózkodhat bent.

2017. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
S aki pont 14?:D
2017. nov. 12. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha betöltötted, tehát elmúlt már a 14. születésnapod, akkor mehet egyedül. Bár nem tudom milyen felelőtlen szülők engedik a 14 éves gyereküket egyedül egy ilyen rendezvényre.
2017. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt arról, hogy egyedül mennék?
2017. nov. 12. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Úgy értettem felnőtt felügyelet nélkül.
2017. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
És ha bemegy 14 évesen a haverokkal vagy barátnőkkel azzal mi bajotok van?! Nem véletlen annyi a korhatár amennyi! Okos emberek határozták meg ezt a korhatárt, AKIK ÉRTENEK IS HOZZÁ! Nem úgy, mint egyesek... 19 vagyok és én 15 évesen voltam először a Szigeten a gimnáziumi osztáytársaimmal. Nagyon jól éreztük magunkat! Igaz kicsit drága volt de valamennyiünk [köztük én is] megdolgoztunk azért a pénzért!!!
2018. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!