Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Majkána valamilyen...

Szerintetek Majkána valamilyen formában mindig szerencséje van azért tud a víz felett maradni?

Figyelt kérdés

Én nem tartom őt egy nagy tehetségnek és régebben is idegesített, hogy olyan hamar sztárt csináltak belőle pedig hiányzik belőle az igazi profizmus! Nekem nem tudja eladni magát! Elég sunyinak tartom őt, látszik rajta, hogy mindenkivel nyomul egy ideig amíg haszna van belőle mert egyedül elég üres és unalmas is! És átjön, hogy tele is van kamuval! Mint ha felnagyítva nyomná a szöveget!

Bár azt is elismerem, hogy képzettebb lett zeneileg, de nekem mindig úgy marad meg, hogy dopeman kicsi haverkája volt aki kapott egy jó nagy adag segítséget elinúlni!

Azóta meg ugrál ide oda nehogy elfelejtsék az emberek!

Bár nem tudom dopeman miért volt belezúgva majkába!



2017. nov. 11. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kényelmesebb ugyanazokat az unalmas, bevált profizmustól mentes arcokat szerepeltetni. Majka primitív, macsós, nőgyűlölő (nem az új száma miatt, az semmi, anno elég bőszen ekézte a nőket) és ez ebben az országban eladható.

Mondjuk én nem is nézem a műsorokat, amikben makog.

De amúgy meg lehet nézni a facebook oldalát,

írni-fogalmazni nem tudó emberek rajonganak érte.

Nem, nem irigy vagyok, csak egyszerűen undorodom tőle, ez van.

2017. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63% Majka rajongó...Úristen Jakupcsekkel még csak összehasonlítani is azt a prolik majmát...
2017. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem volt osszehasonlitva vele, tudni kene ertelmezni.

De ha mindenaron hasonlitast akarsz: az egyik szamomra semleges, nem sok vizet zavar, a masik idegesitoen rosszul kommunikal. Utobbi volt jakupcsek.

2017. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#12: Összehasonlítást én sem láttam. Az, hogy valaki leírja, miért nem kedveli Jakupcseket csak egy dolog. Igazából én se kedvelem, meg sok más médiaban szereplőt sem, másokat meg igen. Ez már csak ilyen. Nincs olyan, akit mindenki utál, ahogy olyan sincs, akit mindenki szeret.
2017. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!