Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok a mai Török...

Mit szóltok a mai Török Nagydíj páros piruettjeihez?

Figyelt kérdés
Vettel-Webber(Red Bull) aztán Hamilton-Button (Mclaren)
2010. máj. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem Vettel sárosabb a RedBull-os koccanásban. button hamilton pedig szép meccs volt, nem is örültem neki, hogy utána perceig azt elemezték a kommentátorok és nyilván a mclarenesek is, hogy 'hogy lehetett volna elkerülni ezt a pár izgalmas kanyart'. korrekt gyerekek, lehet hagyni, hogy küzdjenek szerintem
2010. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lehet hagyni! Egyébként a kommentátorok Webbert hozták ki "sárosabb"-ként :-)
2010. máj. 30. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
tudom, hát Gyula először vacilált aztán Palik megmondta a frankót, onnan már Gyulának is meggyőződése volt a dolog. a RedBull főnök jól kezeli a dolgot, azt mondja mindketten hibásak, tanulni kell belőle, előfordult ez már náluk nagyobb pilótákkal is (Senna vs Prost, vagy Hakkinen vs Coulthard például). nemhiszem hogy túlreagálják majd
2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én arra próbáltam célozni a kérdésemmel, hogy a két világbajnok talán nem volt véletlenül VILÁGBAJNOK?!
2010. máj. 30. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon jól látod. hamilton és button már két érett profi, főleg button, hamilton-ból még kinézem hogy 'eldurran az agya', elő is fordul néha , vettel viszont még nagyon instabil, viszont nagyon gyors, és nagyon hamar beérik már.
2010. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hamilton és profi egy mondatban höhöh és kuc kuc.
2010. máj. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, utána kicsit helyesbítettem amint látod :D jogos
2010. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes volt :)

Hajrá Alo :)

2010. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!