Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Havas Henrik szociopata?

Havas Henrik szociopata?

Figyelt kérdés
Kadarkai Endre műsorában láttam most vele, egy viszonylag hosszú interjút, és furcsa volt. Ahogy kiemelte, hogy mennyire szeret gonoszkodni, bántani másokat, de a társaságot kerüli. Egyedül a pénz motiválja. Az sem érdekli, hogy a szülei nem foglalkoztak vele, mert jó anyagi körülmények között élt. A saját unokáiról is olyan gépiesen beszélt. Meg az is furcsa volt, hogy riporterrel való kézfogás közben nem nézett bele a szemébe.

2017. okt. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem csak szörnyen nárcisztikus és egoista. Néha nézem a havas a pályánt, de baromi zavaró, hogy nem hagyja a többieket szóhoz jutni, mert folyton ő akar anekdotázni, sokszor olyan dolgokról, amikhez nincs köze az aktuális hírhez. A többieket meg ba#@gatja, hogy röviden, mert nincs idő.

Szerintem erősen sérült lelkileg, hogy ennyire igényli az elismerést és a figyelmet.

2017. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Havas Henrik tökéletesen illusztrálja milyen a magyarok többsége. Rosszindulatú, arrogáns, flegma, pökhendi, agresszív, okoskodó, zsarnokoskodó. Ilyen fos ez az ország is.
2021. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor húzzál el!
2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!