Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demcsák Zsuzsa miért ment be...

Demcsák Zsuzsa miért ment be részegen műsort vezetni? Miért nem szólt neki senki hogy nem kéne?

Figyelt kérdés
Nem igazán fogom fel hogy lehetséges 2017-ben hogy valakit beültetnek úgy műsort vezetni, interjúztatni élő adásban, hogy nincs telejsen magánál, össze vissza beszél. Senki nem volt aki annyit mondott volna hogy ezt nem kéne? Egyébként is miért megy be valaki részegen dolgozni?

2017. szept. 21. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az országban 1 millió ember alkoholista, úgyhogy elég sokan mennek be részegen dolgozni. Csak őket nem látja többmillió ember. Zsuzsika tudja, kivel kell k...rni ahhoz, hogy bármit megtehessen.
2017. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
zsuzsi nem berugva volt, hanem kokózott
2017. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igazabol én röviden es tomoren meg tudom fogalmazni: Megteheti... Sajnos.
2017. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Az alkoholizmus ilyen...elég gáz, ha valakinél kialakul az alkoholizmus, de neki bónuszban még olyan melója is van, ahol egy egész ország élőben nézheti végig ezt a nagyon jellemző mélyrepülést. Másoknak is gáz a részegen munkahelyre beténfergés, de azok legalább megússzák az ilyen ziccereket egy aránylag szűk ismerősi körben. A megnyilvánulásaiból amúgy arra lehet következtetni, hogy finoman szólva is tagadásban él a betegségével kapcsolatban, fel sem fogja mi történik vele. Szomorú.
2017. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
És én sem értem, hogy nincs körülötte senki, aki legalább melóban leállítaná.
2017. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!