Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demcsák Zsuzsa valószínűleg...

Demcsák Zsuzsa valószínűleg súlyosan alkoholista, nem sajnálni kéne inkább, mint szórakozni a botrányos dolgain?

Figyelt kérdés
Mármint ő is ember ugye, és valószínűleg segítségre szorul.
2017. szept. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ma reggel elmondta a Balázsék műsorában, hogy nem ivott, hanem magánéleti gondok+fizikailag sem bírta a terhelést. Nem alkoholista.
2017. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Istenem, miert kene sajnálni? Sajnalhatnam a sajat anyámat, aki 50eves kora létére 12 órákat dolgozik van hogy 6napot folyamatosan(bar nem akarok tulozni, ez beosztastol is fugg) - illetve baratnom anyukája tizeneve három műszakban dolgozik. Megsem lennenek képesek soha ilyen állapotban dolgozni! Akkor inkabb betelefonalnak, hogy sajnalom, rosszul vagyok, nem tudok bemenni. Hallgattam a tegnapi beszélgetését Balazsekkal, felhaborodtam, hogy atomfizikanak állítják be a munkájukat, es megterhelonek! Dolgoztam én is a médiában, nem mondom hogy konnyu, de ahogy beallitottak az nevetséges! Demcsak egy elkényeztetett liba, akinek akkora arca lett, hogy azt érzi barmit megtehet. Ne is maradjunk az ismeretségi koromnel - orvosok, apolok stb. Éjszakai muszakban dolgoznak, nekik megbocsatanatok ha bemennenek ilyen állapotban dolgozni???? Gondolkozzatok emberek! Es egy orvosnak is lehetnek gyerekei, raadasul nagyságrendekkel kevesebbet keres mint Zsuzsika. Eszem megáll, hogy valaki azt mondja hogy sajnaljam ezt a nőszemélyt.
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Plusz tudtommal egy atlagembernek is lehetnek gondjai, nem csal a celebeknek... :) nem fogom sajnálni. Velem is szakitottak mar, raadasul pont Aznap mikor új melóhelyen kezdtem. Iszonyatosan kivoltam, mégse látta rajtam senki. Ennyit errol! En egy empatikus ember vagyok, es nagyon tudok sajnálni embereket, de őt nem tudom -.-
2017. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%

Én csak most néztem meg az interjút amit Szanyi Tiborral készített, mit mondjak?Be volt rúgva, ezen nincs mit ragozni.

Olyan gondjaim voltak màr 32 évem alatt, hogy akàr mindennap mehettem volna rêszegen dolgozni, de a munkahely az munkahely, nem kaszinó!

Van egy 7 éves lányom, fel kell nevelnem, azért mert elhagy valaki, attól az élet megy tovàbb.

Àllítólag a jogsiját is ittas vezetés miatt vettêk el.Igen, valószínű, hogy alkohollal próbàlta enyhíteni a fàjdalmàt.Sikerült neki.Rajta röhög az egész orszàg.Gondolom a gyerekeivel is közlik ezt a "jóindulatú" osztàlytàrsak.

Tiszta vicc!

2017. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Demcsák Zsuzsát már akkor páros lábbal pitsán kellett volna rúgni, mikor röhögve jelentett be egy halálesetet még évekkel ezelőtt a másik csatornánál. De úgy, hogy soha többet kamera közelébe nem engedni. Nem hogy még komolyabb hangvételű adásba kerüljön...

Valaki nagyon "szekszualizálhatja", hogy még mindig foglalkoznak vele...

2017. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én rühellem ezt a nőt, főleg az óvodás blogbejegyzése miatt. Megvetem. De attól még sajnálom, mert ha valaki idáig jutott a piával, az már nagyon súlyos állapotot jelent.
2017. szept. 23. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Oszinten szolva a sokszor minősíthetetlen viselkedése miatt sajnos azt kell hogy mndjam hogy megérdemli... Maganak csinálta a bajt
2017. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!