Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl Andrásnak miért van...

Stohl Andrásnak miért van több pénze, mint esze? Miért nem fogadott magánsofőrt?

Figyelt kérdés

Annyi pénze van mint amennyi nekem nincs...

Nem tehette volna meg hogy fogad egy sofőrt, és nem okoz balesetet? Ti nem gondolkodtatok el ezen?

Ez már az ötödik ilyen eset nála.

Akit meg gondatlan vezetésért (20 éves) több év szabadságvesztésre ítélnek, és se alkohol, se drog nem volt, azzal mit csinálnak a börtönbe...

A híres Stohl meg 5. alkalom után is megússza?

És még utána cigit is kér?


2010. máj. 25. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert elitta és eldrogozta az eszét
2010. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véleményem a barátok, akik ott voltak vele vagy ők is drogoztak v simán a vesztét akarták! Ha az én barátom nagyon részeg 100 h nem engedem egyedül sőt hazáig kísérem kerül, amibe kerül, mert lehet egy rosszul sikerült éjszaka miatt már SOHA nem beszélhetnék vele! Egyébként drog volt benne és pia nem tudott gondolkodni én csak is a mellette ülő barátokat tudom hibáztatni, mert ezek nem, h nem barátok, de még embereknek se nevezném őket! Az emberek többsége ma már mindenkinek a vesztét akarja és hagyja, h belerohanjon az ember csak, h utána neki jobb lehessen!
2010. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve,hogy több pénzed lesz,mint eszed,az utóbbi viharos gyorsasággal kezd sorvadni...
2010. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakadjunk már le erről a témáról....
2010. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakadjon le a fejed.
2010. máj. 26. 14:41
 6/6 anonim válasza:
A válasz ott van a kérdésedben!
2010. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!