Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a The Vr...

Mi a véleményetek a The Vr tagjairol? Szerintetek mär a pénzért csinäljäk?

Figyelt kérdés

Én birom a sräcokat,de lassan egy éve valami megvaltozott. Kevés olyan tartalmat gyartanak,ami szamomra erdekes lenne. (Magyaran amivel indult is a csatorna.) Egyre több benne a szponzoralt tartalom,amirol ok nem is beszelnek mintha nem is lenne. Ahogy van is az a mondas "elkurvUltak". Ertem hogy a nezok miatt nyernek meg sok szavazast de szerintem vannak olyanok,melyet nem erdemelnek meg. Vannak mas videosok is,akik joval összeszedettebb es minosegibb(itt a tartalomra ertem) videot csinal.


En birom a sracokat csak arra lennek kivancsi ,hogy ez esrtleg masnak is feltunt-e.


Koszi a valaszokat


2017. júl. 10. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Eleve a pénzért kezdték.
2017. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Hogy számodra milyen tartalom érdekes, egy szubjektív dolog. Elég széles körben és többféle tartalmat csinálnak hogy minden nagyobb igényt lefedjenek. Van akinek ez sem elég.


A szponzorált tartalom sokszor összefüggésben van a hírnévvel, egyik húzza a másikat. Egy tech csatorna nem is képes szponzoráció nélkül gördülékenyen működni, ez az összesnél így működik nem csak náluk. Az elkurvulás azért nem igaz, mert rendszeresen visszahivatkoznak olyan dolgokra hogy sokan nem dolgoznak velük vagy a korábbi ügynökség is szerződést bontott velük, mert rengeteg dologra nemet mondanak és nem vállalják, ami nem tetszik sokaknak (azt hiszik ha te vagy a szponzor akkor mindent megcsinálnak neked a pénzért, közben ők pont nem).


Az pedig hogy a rajongók minden hülye szavazásra benevezik őket és a tömeg nyomásával megnyeretik azokat, nem hinném hogy mindre hatással lennének. A playboy-szavazáson kívül nem is rémlik hogy bármit ők kértek volna.

2017. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: Ezt honnan veszed? Twitchben is naponta elmondják, hogy nem a pénzért csinálják, ezért is nincsenek Twitches hirdetések a livestreamjeikben.
2017. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!