Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiuk! Melyik holgynek szebb...

Fiuk! Melyik holgynek szebb az arca?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2017. jún. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem az esetem egyik sem, de ha kekszelni kéne, Kirstent választanám.
2017. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az arcat nezd mar.
2017. jún. 28. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Őszinte leszek. Nekem egyik se tetszik.
2017. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es melyik arc szebb? A sziv alaku, vagy a kerek?
2017. jún. 28. 22:16
 5/7 anonim válasza:
47%

Bmeg ez most komoly? Persze hogy Miranda Kerr a szebb ez nem kerdes a masik csajt meg csak szepnek se mondanam raadasul eddig csak xar filmekbe lattam.

Amugy birom az olyanokat akik ideirjak hogy chhh nem az esetem. Aztan a baratnojuk/feleseguk egy 100 kg-s banyarem :D vagy ok maguk azok :D le lehet szavazni meg besertodni de ez az igazsag.

Erted Miranda Kerrt a legtobb gyakoris szuz bottal se piszkalna meg. Vagy ugy nem az esete, hogy nincsenek egy sulycsoportba? Mert igy viszont mar legit

2017. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hahaha. En lennek a primitiv? Szerintem azok a primitivek akik nem birnak a kerdesre valaszolni. Egybol sertegetni kell a masikat stb. Akkor ki a primitiv? AAAAAAAAAHHHH ne farasszatok mert jelentve lesztek. Jah igen, aki igy valaszol meg ilyeneket ir mind megkeseredett ocsmany hajas dagadt igenytelen diszno. Az elso valaszolo is egesz nap ott ul, barmerre jarok, indenhol valaszokat ir folyamatosan. Biztosan azert mert jobb Miranda Kerrtol. Szanalmas alja egy hely, az is biztos hogy torlom innen magam. Egy kerdest ne lehet itt feltenni mert teljesen alja ez a hely is mar. Ha ''kekszelni'' akarsz te perverz menj innen a kerdesem alol senki nem kivancsi rad te ................ !!!
2017. jún. 28. 22:38
 7/7 anonim válasza:

Szerintem az utolsónak szép arca van

Nekem o teccik

De kinek mi az izlése

2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!