Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismeritek Körcsönyei Pollát?

Ismeritek Körcsönyei Pollát?

Figyelt kérdés
Van valaki aki ismeri őt személyesen? Akár úgy, hogy dedikáláson találkozott vele? Szoktam nézni a videóit, amit a saját csatornájára tölt fel, az alapján szimpatikus, nagyon szép, tanult és a koránál érettebb lánynak tűnik. De érdekel, hogy vajon a való életben is ilyen a videóin kívül? Személyes tapasztalatok érdekelnek azoktól, akik már beszéltek vele vagy ismerik, hogy milyen is valójában.

2017. jún. 27. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem találkoztam vele,de szerintem videók alapján se szimpatikus.ÉS MOST JÖHET A LEPONTOZÁS,DE kényes nagyképű p***ának tűnik.Szépnek se szép,a fogai elrontják az egész arcát,az orra se esztétikus.Az alakja tényleg szép.

Nekem az se fekszik,hogy a videózás miatt magántanuló lett.Ezren meg ezren csinálnak iskola mellett igényesebb és több tartalmat.A Facebook rajongói csoportja pedig botrányos...Látszik belőle mindenesetre,melyik korosztály szereti.Várom a pumpumocskák válaszát,védjétek be Készpénzf(amiből neki nem kevés van és előszeretettel mutatja ki).

2017. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan dolog, hogy kinek mi, számomra szimpatikus videók alapján, én nem pontozlak le, mert a véleményünk eltér. Szerintem arról senki nem tehet, hogy milyen fogakkal, orral van megáldva, átlagos lánynak mondanám, de az átlagosok közül a szebbik fajtának, arcra viszont nem valami modelles szerintem... (láttam, hogy modell is), az alakja tényleg jó.

Szerintem az nem tartozik a nézőkre (meg azokra sem akik nem nézik), hogy mennyi pénze van, ezzel nem kéne felvágnia sem neki, sem senkinek. Nekem is feltűnt, hogy több videóban említi, hogy ezt és azt vett a pénzéből...

Videózás mellett tényleg nem kell mindenáron magántanulónak lenni, látszott az egyik napi vlog videóban, hogy kb olyan volt, mintha már nem tudna unalmában mit csinálni, ezért csak grimaszolt a kamerában. De jobban belegondolva nem csak azzal jár a videózás, hogy suli után felvesz valamit, elvileg ő tárgyalásokra jár meg ilyesmi hivatalos ügyeket intéz, ez iskola mellett nem valószínű, hogy megoldható, mert nyilván néha iskolai időben van dolga stb, az az ő "problemája", dolga, ha neki így könnyebb, hogy magántanuló, nem tudhatjuk soha, hogy melyik ember mennyi terhet bír el.

Az fb-s táboráról nem tudok semmit, én csak a videóit nézem és én 17 vagyok, de gondolom főleg tőlem fiatalabbak nézik őt a Youtube videó alatti kommenteket elnézve.. :D 😄

2017. jún. 27. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Én sem tudok most szebbet írni róla sajnálom. Nekem nem jön be, még 3éve találkoztam vele a Mineshow-n, de sokat nem tudok mondani. Beképzelt egy személy :/
2017. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!