Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legintelligen...

Szerintetek ki a legintelligensebb YouTube videós Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 00:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
Olyan nincsen, hogy a legintelligensebb YouTube videós Magyarországon, mert nem lehet összehasonlítani két különböző ember értelmi szintjét. De, ha már feltetted a kérdést, akkor megemlítenék egy számomra példaértékű videógyártó emberkét, aki Paul Street. Őt érdemes nézni.
2017. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Molnár Krisztián
2017. jún. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Magyarósi Csaba
2017. jún. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
FreddyD
2017. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

freddyD már nem videózik sajnos :( pedig én is őt mondtam volna. Dancsó se buta, viszont nagyon megváltozott mióta pénzt kap és megszabják neki, mit hogyan mutasson be.

Én személy szerint Reactort mondanám a legintelligensebbnek, rendkívül széles a látóköre, mindent figyelembe vesz a játékoknál és értékelésnél is jók a meglátásai.

2017. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Dancsó
2017. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Dancsó, az persze, aki a tehetségét fillérekért kiárusította az igénytelen tömegízlésnek, meg a dedós youtube nézők igényeinek.
2017. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor se nagyon lehet szerintem összehasonlítani emberek intelligencia szintjét, ha jól ismered őket, hát még ha csak videókban látod őket...Szóval a kérdésnek így nem sok értelme van, de azt azért el tudom mondani, hogy én kiket tartok intelligensnek a videóik alapján: Szirmai Gergő, Kennytheone (a politikai és világnézetével sok ponton nem értek egyet, de ettől nem lesz kevésbé intelligens a szememben), FreddyD és Dancsó (nem tetszenek évek óta a videói és az se, hogy levitte a csatorna élvezéséhez szükséges értelmi szintet, de ezek nem függnek össze azzal, hogy mennyire intelligens. A korai videói alapján pedig az én mércém szerint az, csak mostanában ezt már nem mutatja meg.)
2017. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
A két Pamkutyát mondanám de inkább kreativitási szempontból mert az IQ számaikat nem ismerem (és nem is érdekel).
2017. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Székely Vegán
2017. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!