Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintek Dancsó Péter Asperge...

Szerintek Dancsó Péter Asperger-es?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
elárulok egy titkot. Attól, hogy aspergeres diagnózist kaptál, vagy sértegetsz másokat, még nem lesz igazad. A sértegetés, személyeskedés helyett igazán olvashatnál egy kis szakirodalmat.
2017. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kis eszed, a válaszom gúnyos hangvételéből már rég levágtad volna, hogy nem minden igaz ami a "szakirodalomban" van. Hozzá teszem több könyvet is elolvastam, az egyikben külön leírják, hogy mennyire cinikusak vagyunk, szeretünk iróniát és szarkazmust használni. komolyan mondom, gusztustalan a hozzá állásod. Egy aspergeres mondja, hogy nem igaz, de te továbbra is csak ezt hajtogatod. Az emberiség kedvéért kérlek ne szaporodj, igy is sok a h.ülye.
2017. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem miért kellene szakirodalmat olvasnom? :D Diagnosztizált aspergeres vagyok, aki érti az iróniát, ezzel máris megcáfoltalak. Persze lehetne mondani, hogy egyedi eset vagyok, de a szintén aspi barátnőm is érti és igy tovább. El nem tudom képzelni hogy mi jár a fejedben.
2017. okt. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Aspergeres vagyok! Emberek, hé! Idenézzetek egy aspergeres...mondom A.S.P.E.R.G.E.R.E.S! Értitek? Diagnosztizálták, én mondom nektek, én az aspergeres!

Így hangzik a bizonygatásod, és elég szánalmas.

2017. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
nem úgy tűnsz, mint aki érti az iróniát. Üresben sértegetsz, és ennyi sem ironikus, sem cinikus nem voltál. lehet, hogy azt hiszed, hogy érted, és valami totál másra azt hiszed, hogy irónia. A szakirodalom senkinek sem árt, aki tudni akarja a tényeket. Ha csak sértegetni akarod az embereket, ahhoz valóban nem kell.
2017. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nyugodtan folytasd csak, mert az egészet printeltem a barátaimnak és együtt nevetünk rajtad ^^
2017. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, bizonyos körökben Kancsó Péternek hívják.
2017. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szépen elment a kérdés egy vita irányába... gratulálok.


Amúgy meg nem az, legalábbis nem tudok róla. Egyébként nekem is enyhe aspergerem van. Értem a viccet, szarkazmust, iróniát. Sőt, szeretem is, én is sokat viccelek. Éppen ezért felesleges általánosítani, hogy "az aspergeresek nem értik az iróniát" és hasonlók.

2023. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!