Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nah beszeljunk SP-rol. Ki mit...

Nah beszeljunk SP-rol. Ki mit tud rola?

Figyelt kérdés

Vagyis, ki mit gondol rola... velemenyek?

szereted nem szereted? es miert?

:)), mert latom sokkan oda vannak erte :D


2010. máj. 18. 21:01
1 2
 11/18 BlackSword ***** válasza:
Nekem is a Service pack jutott eszembe... Ki a tököm az a SP???
2010. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy dolog jut róla eszembe, h az emberek rohadtul irigyek, de tényleg! Én nem szeretem Sp-t, a számait sem Vivám meg már nincs szóval nem őt hallom fél óránként, de szerintem az egy nagy vicc, h az emberek irigységből bu*inak meg aid-esnek mondják! Azért álljunk már meg gondolj már bele ha te lennél ismert jól esne-e, h pl feljössz egy ilyen oldalra és max a nevedre kijön 100 olyan kérdés, ahol azt boncolgatják, hogy bu*i vagy-e v aid-es! Nem tudom, h meleg-e ha igen akkor se érdekel, mert egy embert nem a nemi hovatartozása alapján ítélek meg aid-esnek meg nem az, mert a tévében megcsinálta a tesztet, ami valljuk be nevetséges csak azért, mert vannak irigy emberek, akik ezt terjesztik rólad! hát szóval nekem nem a kedvencem nem szeretem, de nem fogom azért lebu*izni meg szarozni, h jól essen nekem sőt nem is ismerem akkor meg nincs miről beszélni!
2010. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21:23 nincs tévém...felvilágosítana valaki miről vagy kiről van sző?
2010. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


előző, ő az :)


amúgy nekem nincs róla semmilyen véleményem, csak a hosszú kommentelőhöz szólnék hozzá, hogy aki híres és kiáll az emberek elé, úgymond "celeb" lesz, annál benne van a pakliban, hogy lesz aki szeretni fogja, lesz aki nem és lesz aki gúnyt űz belőle és megpróbálja megszégyeníteni, megalázni. És ezeket a rizikókat vállalta akkor, amikor igenis kiállt az emberek elé és fellépett és klipet forgatott és interjút adott. Olyan nincs, hogy valakit az összes ember szereti.

2010. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
most komolyan áldom az eszem, hogy nincs már tévém évek óta....bár a józskabarát itt mauniká sajnos nem maradt teljesen ismeretlen...:D
2010. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy nímand, akit felkarolt a média.
2010. máj. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem,így nagyon sokat nem is tudok róla. CSak annyit,hogy énekes,és a lányok odáig vannak érte.
2010. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
azt hiszi hogy jo a hangja meg minden pedig nagyon rossz.b..i-
2010. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!