Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Esetleg tudtok nekem a Got7rol...

Esetleg tudtok nekem a Got7rol érdekeségeket mondanj a tagokat bemutatni? (Kezdő vagyok szinte semmit sem tudok róluk. )

Figyelt kérdés
Neten nezelődtem,de nem lettem informáltabb.?

2017. márc. 13. 18:19
 1/2 anonim válasza:
100%
2014-ben alakultak, ugye 7 tagú. A leader Jaebum, vagyis Jb, aki énekes, szerintem nagyon karizmatikus személyiség. A legidősebb Mark, aki az USA-ból származik, ő rapper, ő nagyon csendes és visszahúzódó, de ha akar, akkor nagyon vicces. Nagyon sok lánynak ő a bias-a. A legviccesebb tag Jackson, aki kínai, és éppen beteg, gondolom láttad, hogy most van a comebackjük: a Never ever, úgyhogy ő most pár fellépést ki fog hagyni. De ő a legismertebb tag azok körében, akik nem annyira ismerik a Got7-t, mert nagyon sok műsorban szerepel szegénykém (tehát túldolgoztatják). Ott van még Bambam, aki thai és rapper. Ő néz ki a legfiatalabbnak, de igazából Yugyeom a maknae. Ők ketten egyébként legjobb barátok. Bambam miden kis hülye trendet követ, pl ilyen a dab stb...de egyébként ő a legjobb a fanservice-ekben. Yugyeom énekes és ő a legjobb táncos, és bár ugye a legfiatalabb, de a legmagasabb is. Személy szerint én nagyon aranyosnak találom, már ha megszólal,akkor is xD. Youngjae a főénekes, hát ő.....nagyon szeret énekelni. Egyébként őt hívják a rajongók az ő sunshine-juknak, nagyon pozitív személyiség és nagyon cuki. Ott van még Jinyoung, vagyis Actor Park, mivel szokott koreai sorozatokban filmekben is játszani.Ő is énekes. Ő nagyon szemtelen személyiség. Nagyon sok műsor van amikben megismerheted őket. Egyébként Mark beszél angolul természetesen, és azt hiszem még kínaiul is, mivel a szülei eredetileg Taiwan-ról származnak. Jackson mivel Hongkongból jött, ezért tud angulul és kínaul is, és ő még franciául is. Bambam is tudogat angolul és persze thaiul. Tényleg csak videókon keresztül tudod őket megismerni. A legismeretebb számaik: Girl, Girls, Girl, A, Just right (bár sztem ez a stílus nem illik hozzájuk), Fly stb. Ha van vmi konkrét kérdésed, akkor szívesen válaszolok.
2017. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2017. márc. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!